2737
2734
عنوان

سوسیس

1380 بازدید | 17 پست
خانما می دونم سوسیس و کالباس چیز خوبی و اسه بچه نیست اما هر از گاهی می خوان به نظرتون بهترین مارک چیه؟ ایرانی خوبه یا خارجی از کجاتهیه کنم شما هااز کجا میگیرین کلانظرتون رو بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا بچه را با این چیزا آشنا نکنید . تمامش احشام و درو ریز مرغ و گوشته . هرچی چربی و غده مرغ و گوشته میشه این چیزا . فقط یک اسانس بهش می زنن آدم از بوش مست میشه . نخورید . ما آروم آروم ترک کردیم الان دیگه دیگه نمی خوریم .
تازه دور از جون همش میشه سرطان معده و روده. ارزش را نداره با سلامتی ات بازی کنی .
2740
وای دختر منم عاشق سوسیس و کالباس هست حتی بهترین غذا رو تو خونه درست کنم میگه من که ساندویچ کالباس رو بیشتر دوست دارم اونم باسس فراوان

خانمهای که میدونن لطف کنن بگن چجوری تو خونه سوسیس و کالباس تهیه کنیم سس هم اگه میدونید بگید لطفا
البته منم از بچگی اصلا دخترمو به غذاهای آماده عادت ندادم و الان هم حتی اگه پیتزا تو خونه هم درست کنم نمی خوره ولی خودم خیلی دوست دارم اگه کسی می دونه تو خونه چجوری درست می شه ممنون میشم بگه
2706