2752
2734
عنوان

دکتر ثریا صالح را می شناسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12304 بازدید | 42 پست
من خودم یه سری پیشش رفتم دکان باز کرده. رفتارشم اصلا خوشم نیومد. ولی نمیشه گفت بیسواد.

به جای این حرف و توهین باید به یه پزشکی که اینقدر حاذق و باسوادن  تو ایران موندن نزاشتن برن مثل بقیه پزشک ها افتخاری کنین به این راحتی اهانت نکنین

اطمینان و ارامشی که دکتر صالح به من که یه زایمان زودرس داشتم و بچه ام رو بخاطر نارسایی دهانه رحم از دست داده بودم دادن فوق العاده است ایشون هیچ حرفی رو بی اساس نمیزنن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم اتفاقا فکر میکنم شما پول گرفتید که ایشون و خراب کنید نمیدونم چطوری به خودتون اجازه میدید به دکتری با این همه خوبی توهین کنید.

من دختر قشنگم مهرسا خانم و مدیون دکتر صالح عزیز هستم و الانم برای بارداری دوم پیش ایشون میرم خدا انشالله بهشون سلامتی روز افزون بده و از شر کلام بدخواهان حفظشون کنه 

2731

من امروز پیش دکتر مغازه ای بودم بعد کلی دکتر عوص کردن ایشون خانم دکتر صالح معرفی کردن چون پر خطر بارداریم نن با یکبار رفتن از خسن برخوردش خوشم اومد دقتم داشت حتی خودش سنو کرد احتمال کیست داد گفت یکبار بیرونم برو ک مطمن شم از نطر من دکتری بود تکبر برای تجویز نداشت و خیلی خوشم اومد از ایشون بعد این همه دکتر عوض کردن

سلام 

دوستان من غربالگری اولم و گفتند مشکوکه و میخوام تست امینو سنتز بدم پیش دکتر صالح لطفا راهنماییم کنید کسی جواب گرفته امکان اینکه غربالگری خطاداده باشه وتست مشکلی نداشته باشه؟هزینه اشم کسی میدونه؟؟

سلام من داشتن بچه هام رو مدیون خانم دکتر ثریا صالح هستم خانم دکتری با دانش روز باسواد و بسیار قابل احترام بابت همه زحماتشون ازشون ممنونم من بارداری بسیار سخت وپر ریسک داشتم ولی به خاطر دانش ایشان الان فرزندانی سالم دارم در حالی که به گفته همه دکتران زنان که در آن مدت مراجعه کرده بودم احتمال سالم به دنیا آمدن کودکان من زیر ۵۰ درصد بودولی دکتر صالح دو ماه در بیمارستان مراقب من بودند من تا آخر عمر مدیون محبتشان هستم در ضمن برعکس بقیه دکترانکه در مطب هزینه زایمان اضافه میگیرند ایشان بابت زایمان یک ریال هم در مطب  از من دریافت نکردند

2740
صالح گرگرگی مزخرفترین دکتریه که تاحالا رفتم دستی دستی داشت بچه منو از بین میبرد,هم دهاتیه هم بیسواده ...

من پیشش رفتم،ازنظر سواد نمیشه بهش ایرادی گرفت حرفه ایه ولی به شدتتتت نفسش ازجای گرم در میاد بدون اینکه بهت بگه پول باهات هست نیست میگه بخواب سونوت میکنه.۲۵هزار تومن هم بابت لوازم‌مصرفی میگیره برای هر بار سونو!یعنی پول دستکش یبار مصزفشم میگیره بی رحم!

خدا لعنتش کنه خیلی پولکیه...چندسال پیش بخاطر جفت پایین خونریزیه شدیدهماتوم تو بیمارستان بمن خوب رسیدگی نکرد بخاطر پول منو کشوند مطبش تا ازم پول بتیغه خدا ازش راضی نباشه🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من ایشون رو از هشت سال پیش میشناسم وقتی خواهرم باردار شد و برای سونو به ایشون معرفی شد از اون موقع ایشون رو شناختیم و حوی اون سال ها که خیلی عرف بود همه دکترا موقع زایمان نرخ خودشونو پشت در اتاق عمل میگرفتن خانم دکتر فقط گفت هر چی بیمارستان هزینشه و هزینه جداگانه طلب نکرد . نه ماه تموم خیلی از شرایطی که برای خواهرم و دخترش استرس زا بود و بهشون نگفت و تو دل خودش نگه میداره و بارداری به سمت مثبت هدایت میکنه با حساسیت بالایی که داره همه جوره جنینو بررسی میکنه 

تعرفه هاش همیشه منصفانه است و در مقایسه با پزشکانی که حتی تخصص درست حسابی هم ندارن خیلی تعرفه های پایینی داره.خاطرم هست برای خواهرم یک بار که برای سونو رفتیم به دلیل وضعیت جنین نتونست اون چیزی که میخواد و ببینه تا شب تو مطب نگه داشت و هر یه ساعت دوباره چک کرد باز جنین حرکت نکرد گفت برید فردا بیاید و فرداش که رفتیم باز بدون دریافت دستمزد جداگانه سونو کرد والله تو این اوضاع که دکترا واسه جواب ازمایش گرفتن هم ویزیت میگیرن این نوبره . واسه زایمان تو لیمارستان همه یه جور دیگه ای حواسشون به بیمارای خانم دکتر هست چون میدونن که سخت گیره بعد از زایمان هر یه ساعت زنگ زد بیمارستان و جویای حال خواهرم شد و اخر شب هم خودش اومد دوباره بهش سر زد. بارداری دوم خواهرمم با اینکه خیلی پرخطر بود زیر نظر ایشون به سلامت طی شد .