2733
2734
خیلی نی نی سایت بد شده نه میشه پیام خوند ، پیام داد ، وارد کلوپ شد ، اصلا وارد سایت شدن هم معضل شده اگر براتون مهم نیس خوب بفرمایید خودمون یه فکری کنیم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام به همه راستش من کاربر خیلی فعالی نیستم ولی مشکلات سایت باعث شده حتی کمتر از قبل به سایت سر بزنم. مشکلاتی که من باهاش مواجهم ایناست: -تو بخش مباحث مورد علاقم تعداد مطالب جدید مدتهاست reset نمیشه بعد از دیدن تاپیک و با اینکه من تاپیک مورد علاقمو بازدید میکنم ولی هر روز تعداد مطالب جدید اوج میگیره چون از چند هفته قبل دیگه هیچوقت صفر نشده. - بخش "تماس با ما" ی سایت غیر فعاله. - هر تاپیکی رو که باز میکنیم از صفحه اول باز میشه درحالیکه باید تو صفحه آخر باز شه که جدیدترین مطالب رو ببینیم. - سرچ که میکنم اصلا به دقت قبل جواب نمیده و نتایج هم خیلی توی هم توی هم و گیج کننده هستش. امیدوارم رسیدگی کنید. گاهی میام سر میزنم ولی اوضاع به همون منوال سابقه همش.
2738
منم همه این مشکلات رو دارم به اضافه اینکه نمیتونم پ خ بدم. خوب دوستانی دارم که شرایط منو داشتن والان نی نیشون به دنیا اومده و میخوام سوالاتم رو ازشون بپرسم اماااااااااااااااااااااااااا....... تو رو خدا این سایت رو درست کنین. ما ورژن جدید نمیخوایم همون قبلیه عالی بود. برشگردون لطفا
رب هب لی من لدنک ذریت طیبه رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین

بله قبلا بسیار خوب بود و همه قسمتها قابل دسترسی راحت یکسری از دوستان که اصلا اسم کاربری شون رو قبول نمی کنه هر وقت اومدن ابروی سایت رو درست کنند زدن چشمشم کور کردن
2706