2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من پوستم خشکه . . . کرم پورد ایوورشه گرفتم میخوابه روی پوستم ولی یه کم سنگینه و از این حالت بدم میاد . . . یه کرم پودر هم که ضد آفتاب بود مارک اون داشتم اون بهتر بود ولی خوب خیلی کم و خیلی هم گرون بود
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
2728
اکتی پودر که کرم پودر نیست یه کرم ضد جوش برای پوست چربه که حالت کرم پودری داره ... خاصیتشم خشک کردن پوست و جوشه
عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
ای بابا پس این جوری که میگی اکتی پور که بزنیم که دیگه جزغاله میشیم
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
2738
میزنم فارفالا ولی میگم یه کم سنگینه برای دم دستی اذیت میشم
2706