2737
2734
عنوان

وزن کم جنین

1163 بازدید | 25 پست

تو 36 هفته شده 2100.دارم سکته میکنم. چیکار کنم وزن بگیره؟  اصلا وزن کم باعث چی میشه.؟ کسی میدونه؟  بچه اولم هم سونو میگفت وزنش کمه. به دنیا اومد 3 کیلو بود. ریز بود ولی شیرم خوب زود جون گرفت و تپلی شد. الان ولی خیلی هنر کنم چقدر میتونم اضافه کنم؟؟؟ 

خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
هر هفته جنین تا ۳۰۰ گرم جا داره وزن بگیره  بعدشم عزیزم وزن مهم نیست تنش سالم باشه خیلی زود با ...

میگن زیر 2500 خطرناکه! میدونید واسه چی میگن؟  

خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 

بی خیال سونو چرت زیاد میگن هفته 31وزن بچه ام و گفت 2300گفت خیلی درشته بچم بدنیا اومد 3200بود

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2740

بچه منم 3کیلو بود دنیا اومد اما شیر من ابکی بود از طرفی ترسوندنم مادر شوهر...که شیر خشک بدم ریز مونده

تخم مرغ.گوشت کباب شده عصرانه بستنی بخور همه وزن دو سه هفته اخره نگران نباش استراحت کافی داشته باش

استراحتتو بیستر کن بنظرم این مهمتره

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
2706