2737
2734

بگو پنبن 😕😕😕

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

راستشو بگو

وقتی بزرگ بشی بعضی وقتا لازم میشه که از اینا استفاده کنی

همه آدم بزرگا استفاده میکنن

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

بگو اینا مال بچگیته اضافه اومده 

من ب داداشم گفتم دستمال مرطوبه باهاش ارایشمو پاک میکنم تنهاچیزی بود ک ب ذهنم رسید اخه مسافرتیا دقیقا شبیه دستمال مرطوبم هستن😂😂😂

❤وخدایی که به شدت کافیست.......

من شنیدم باید به بچه قشنگ توضیح نداد نه اینکه دروغ گفت

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻

دوست من ميگه داداشش ٥ سالشه رفته اون جسب روشو برداشته تو دستشويي افتاده بوده گفته اين چيه ما ك بچه نداريم اينو سر نخ نگه ميدارم تا ببينم مال كيع

قضاوت فقط کار خداست...
2706