2733
2734
عنوان

کیا با مرد مطلقه ازدواج کردن؟

1240 بازدید | 31 پست

سلام بچه ها

میشه اگه تجربه دارید بیان کنید. من عقدم. همسرم قبلا 2 سال با خانمی زندگی کرده. من تحقیق کردم همه میگفتن روحیاتشون به هم نمیخورده. با خواهر خانم هم صحبت کردم خیلی بدگویی کردن ازش البته ولی هر چی بهم گفتنو خودش قبلا بهم گفته بود اونا از یک دید دیگه گفتن. فقط چیزی که اضافه کردن این بود که ظاهرش ارومه ولی عصبیه. من تو این یکسال هیچوقت ندیدم عصبی بشه. همیشه ارومه خیلی سعی میکنه رابطمون خوب پیش بره. خیلی محبت میکنه. ولی من جدیدا اتفاقی توی اینترنت چیزایی خوندم از ازدواج با مرد مطلقه که استرس همه وجودمو گرفته. همش فک میکنم زیر ظاهر ارومش خیلی بدجنس و بده و بعد عروسی خودشو نشون میده. البته اخلاقای بد هم داره مثلا بهش میاد وقتی توی لج بیفته خیلی اذیت کنه این یکسال ازش ندیدم چیزی ولی تو زندگی قبلیش بوده. البته خانم قبلیش اهل تحقیر کردن بوده و حتی یکبار از خونه بیرونش کرده که اینم لج کرده چند وقت نیومده خونه. راهنماییم کنین. اتیش افتاده به جونم

عزیزم من ازدواج نکردم ولی چون ی خواستگار اینجوری داشتم رفتم تحقیق...همه حرفایی که اینور اونور خوندی بزار کنار زندگیت زهر نکن

شما مگه نمیگی یکسال ندیدی عصبی بشه؟؟ 

خودت اگر کسی اذیتت کنه عصبی نمیشی؟ اون خانم انقدر بد بوده که همسر شما عصبی میکرده!!!اگر همسرت مشکل داشت یکسال زمان مناسبی بود تا اخلاقاش نشون بده

به هیچی فکر نکن خوش و ترم زندگیت بکن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوست گلم

شما الان دیکه عقد کردی و بنظرم تحقیق کردن راحع به این سوالات باید قبل از عقد صورت میکرفت.

الانم اصلا تا چیزی با چشم از همسرت ندیدی بد به دلت راه نده و این رو هم بدون همه آدم ها ویژکی های موبت و منفی زیادی دارند ،

چیزی هم که توی زندگی مشترک مهمه تفاهم بین دو طرفه.

شاید همسر شما با زن قبلیش تفاهم نداشتن

2731
من طبق تجربم میگم نه شاید مورد شما فرق کنه

شما تجربشو داشتید؟ میدونم برای این سوالا دیره. خدایی غیر از خوبی کاری نکرده. همش میخواد منو خوشحال کنه ولی نمیدونم چمه

ببین اشتباه نکن همه فکر میکنن چون خانواده زن قبلی باهاش لج هستن ابنارو میگن ولی همش راسته و دروغ نیست چون اونا چرا لج باشن یا حسادت کنن اگه میخاستنش ک جدا نمیشدن .ب نظر من با مرد زن طلاق ازدواح نکن چون اگه میتونست زندگی اولشو هرجور بود حفط میکرد

دوست گلم شما الان دیکه عقد کردی و بنظرم تحقیق کردن راحع به این سوالات باید قبل از عقد صورت میکرفت. ...

خودش اینو میگه که اخلاقامون و روحیاتمون نمیخورد. البته با عشق هم ازدواج کردن. والا قبلشم هی بررسی کردم ولی نمیدونم چرا اهمیت نداشت برام

اصلا به نظرم درباره زندگیت این جا نظرسنجی نکن‌.‌.. جای خواهری بهت میگما.... چون هر کس یه فکر د عقیده ای واسه خودش داره... نظرشو میده.... و بعضیاش کاملا مخالف نظر ماست... و این باعث میشه عصبی بشی و حتی از شوهرت دلسرد شی

خودش اینو میگه که اخلاقامون و روحیاتمون نمیخورد. البته با عشق هم ازدواج کردن. والا قبلشم هی بررسی کر ...

حسی که الان داری طبیعیه

آدم هرچی بیشتر میره جلو، بیشتر با منطقش فکر میکنه.

ولی من جای شما باشم به همسرم اعتماد میکنم و دیگه موشکافانه به قضیه ازدواج قبلی همسرم فکر نمیکنم

چون اولا فقط خودت عذاب میکشی دوما همسرت رو هم حساس میکنی سوما اینکه خودت هم داری میگی توی این مدت مشکلی از جانب همسرت ندیدی.

ذهنت رو خالی کن تا به ارامش برسی

اصلا به نظرم درباره زندگیت این جا نظرسنجی نکن‌.‌.. جای خواهری بهت میگما.... چون هر کس یه فکر د عقیده ...

ممنونم عزیزم. آره نظرات متفاوت و عجیب زیاد دیدم ولی نمیتونم به کسی بگم چون ناراحت میشن. شوهرم هر کاری میکنه برام ولی من استرس دارم.

ممنونم عزیزم. آره نظرات متفاوت و عجیب زیاد دیدم ولی نمیتونم به کسی بگم چون ناراحت میشن. شوهرم هر کار ...

استرس نداشته باش عزیز دلم.... مطمئن باش ته تهش هم به خاطر این که باز زندگیش خراب نشه نهایت تلاشش رو واسه خوشبختیت میکنه

2706