2733
2734
برا ازدواج کسی رو انتخاب میکنی که چندساله عاشقی و دوسش داری وضع مالی متوسط داره یا کسی که خانواده می پسندن و وضع مالی خوب داره ولی هیچ حسی بهش نداری
آرامش یعنی اینکه.....همیشه ته دلت مطمئن باشی که توی سینه کسی که دوسش داری.... یه خونه گرم داری.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

باز هم میسنجم شاید ببینم بشه بعد ها احساس را ایجاد کرد یاد فیلم شهرزاد افتادم باید ببینی اخلاقاشون چه طوره
الهــــی و ربـــی من لی غیرک ...
خدایا! تو پناهِ منی وقتی راهها با همه وسعتشان تنگ می شوند...
2742
شرایط من همینجوری بود. وضع مالی شوهرم عالی نبود,متوسط بود. ولی عاشقش بودم. خواستگار با وضع مالی عالی هم داشتم.ولی قلبم یه جای دیگه بود. شما خودت باید بسنجی.عاقلانه تصمیم بگیر.
ببین من و تو ما شدیم رفت...توی 👈❤👉 هم جا شدیم رفت...😉
2738
من کسیو میخوام که 5ساله عاشقشم و میخوامش ولی خانوادم مخالفن بنا به دلایلی رفتم پیش مشاور که راهنمایی بگیرم مشاور گفت بیاید باهم مشاوره ازدواج بشید اصلا ببینم بهم میخورید یا نه ما رفتیم و بعد انجام تستا گفت خوبه و مشکلی برا ازدواج نداریم بهم میخوریم از نظر شخصیتی حالا چند روز از مشاوره نگذشته و قرار بود من مامانمو ببرم که مشاور باهش حرف بزنه و راضیش کنه یه خواستگار پیدا شده با وضع مالی عالی
آرامش یعنی اینکه.....همیشه ته دلت مطمئن باشی که توی سینه کسی که دوسش داری.... یه خونه گرم داری.....
دختر کوهستان درست میگن ولی ازدواج واقعا خیلی سخته من اگر می خواستم الان ازدواج کنم خیلی برام سخت بود چون ریسک بزرگ زندگی همین نقطه هست خوب زیرو رو کن
الهــــی و ربـــی من لی غیرک ...
خدایا! تو پناهِ منی وقتی راهها با همه وسعتشان تنگ می شوند...
تو این مدتی که من درگیر این موضوع و مخالفت خانواده ام هی خوایتگار پولدار معرفی میشه من ملاکم پول نیس برا ازدواج
2706