2733
2734
عنوان

برای خواهرم دعا کنید

1092 بازدید | 26 پست
خواهرم و همسرش از قبل مشکلاتی داشتن که توی همین سایت مطرح کرده بودم ولی چند وقته که همسرش می گه فقط و فقط می خواد که جدا بشه می گه دیگه خواهرمو دوست نداره خیلی عوض شده ، خواهرم داره داغون میشه آخه همسرشو دوست داره و نمی تونه دوریشو تحمل کنه ، می دونم که اگه جدا بشه ضربه سختی می خوره
به هیچ وجه طاقت دیدن ناراحتی و گریه های تنها خواهرمو ندارم و مخصوصا غصه خوردنهای مامانو بابامو
ازتون خواهرانه خواهش می کنم برای برگردوندن آرامش به زندگی خواهرم و همسرش و اینکه دوباره بتونن با هم زندگی خوبی داشته باشن دعا کنید ...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
از ته دلم براش دعا میکنم هرچه زودتر مشکلشون حل شه.خیلییییییییییییی سخته...حتما راهنماییشون کن برن مشاوره.انشالا نتیجه بگیرن.
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
دوستای گلم ازتون ممنوم که اینقدر مهربونین

پیش مشاور هم رفته بودن ولی اوضاع تغییری نکرد ، حالا یه جای دیگه رو بهشون معرفی کردن اگه همسرش راضی بشه و برن که خیلی خوبه
آخه پاشو توی یه کفش کرده که جدا بشه ، برام خیلی عجیبه که چرا یهو این همه تغییر کرده
2740
آره عزیزم ، از مهربونی و خوش اخلاقی توی فامیل معروف بود .لی یهو انگار قلبش از سنگ شده
خواهرم بهش اس ام اس داده بود که اگه بری من خودمو می کشم اونم به من زنگ زد گفت بهش بگو هر کاری دوست داره بکنه فقط به من نگه
بیچاره خواهر کوچولوم
انشالله که روابط حسنه میشه و دوباره ارامش به خواهر ت برگرده امین
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
شقایق جون شوهر خواهر شما می بینه خواهر شما اینقدر خودشو راغب نشون میده و حاضر نیست بدون اون زندگی کنه برای همین خودشه داره لوس میکنه به نظر من بهتره خواهرتون برعکس عمل کنه طوری رفتار کنه که اینگار براش مهم نیست شاید این جواب بده
مردی که اینقدر بی غیرت باشه و نسبت به زنش اینقدر سنگ دل و بی احساس باشه همون بهتر که بره گورش گم کنه وخواهتر هم باید این واقعیت بفهمه و شاید اصلن خدا صلاحش دراین دیده
خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن
2706