2733
2734
عنوان

خیلی کلافم کمکم کنید....

368 بازدید | 9 پست
سلام دوستان راهکار بدین.....
دخترم 3سالشه هرجا میریم میخاد با خانواده شوشو یا مامانم اینا بمونه برنگرده یه قشقرقی به پا میکنه هرکی ندونه فک میکنه من زدمش..........
خیلی لجبازه به 70درصد از حرفام گوش نمیده هرچی بخاد و بهش ندم با جیغ و داد و گریه میگه ولی اصلا با این رفتارا چیزی بهش نمیدم.....
کتاب زیاد میخونم ولی هیچیش عملی نشده.....
لطفا راهکار بدین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترت چند سالشه مریم جون؟!!

پسره من 2 سال و نیمشه و دقیقا همینطوریه همین نیم ساعت پیش که خونه مادر شوهرم اینا بودیم با گریه آوردیمش خونه. در ضمن یه اخلاقی که داره هر کی هم که بیاد خونمون میخواد باهاش بره . فرقی هم نمیکنه غریبه باشه یا فامیل. دنبال همه راه میوفته و با گریه میخواد بره باهاشون. همیشه هم با گریه کارشو پیش میبره . انقد گریه میکنه و جیغ میکشه تا باب میلش رفتار کنیم به هیچ وجه هم گول نمیخوره. منم خیلی از دست این رفتارش کلافه ام
بودنش عادتیست مثله نفس کشیدن... خدا را میگویم... همیشه همراهت باشد
2728
دختر برادر منم دقیقا اینجوری بود، مشاور به مامانش پیشنهاد داده بود، اینبار که جایی موند، وقتی که برگشت خونه، وسیله مورد علاقشو، مثل اسباب بازی یا سی دی یا ....را ازش پنهان کنین و بگین وقتی نبودی، بچه همسایمون اومد برد، از حس حسادتش استفاده کنین، روی دخمل ما که جواب داد
دختر من ٢ سال و ٨ ماهشه. خیلی اجتماعیه و نمی تونم بگم به من چسبیده ولی موقع خواب باید من پیشش باشم. حتی خونه مامانم که باشیم و بخوابیم اونجا اولش میگه مامانم براش لالایی بگه و پیشش باشه ولی تا یه ذره خواب آلو میشه منو می خواد. من که آرزومه یه بار لج کنه بگه می خوام یه شب جایی بمونم.
2738