2737
2739

من پدرم اژانس زیارتی داره و خودم میخوام از طریق اژانس پدرم مجوز اژانس سیاحتی رو هم بگیرم برای سفرهای خارج از کشور کسی اینجا اژانس داره راهنمایی کنه چطوره؟؟؟ واینکه درکل به درد میخوره یا نه؟؟؟من در این زمینه صفر صفر هستم کسی اطلاعات داشته باشه کمک کنه ممنون میشم 

سلام عزیزم 

اول بگو کدوم شهری

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بايد بري مدرك فني ب بگيري، پدرت ميتونه بهترين راهنما باشه برات عزيزم چرا اينجا؟ هر كاري ريسك خودشو داره، شما وقتي جواز اژانس بگيري، اولش بايد از كارگذار تور بگيري، اينجوري كه مردم ميان تو اژانس شما ثبت نام ميكنن ولي شما از ي نفر ديگه هتل و بليط ميخري و مجري تور ي كسي ديگست، تا كم كم حالا خودت وارد كار بشي و روابط ايجاد كني و بشي مجري مستقيم تور، مشكل اينجاست اسم شما اين وسط گيره، يكي از دوستاي من اسفند ي تور هند ثبت نام كرد مسافر گرفت نزديك ي مليارد پول بي زبون اون كارگزاره برداشت رفت نيست و نابود شد، اين ريسكارو داره و بايد خيلي حواست باشه 

2728

کمک خواستی برای کارهای دفترت من هستم کرج هم هستم و اینکه زبانم کامله و توی هند هم آشنا و خونواده همسرم هستند

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
بايد بري مدرك فني ب بگيري، پدرت ميتونه بهترين راهنما باشه برات عزيزم چرا اينجا؟ هر كاري ريسك خودشو د ...

میبخشید دوست شما کارمند مسلط بزبان نمیخوان؟

سلام عزیز  کرج هستم

عزیزم دوستیمو قبول کن لطفا

بايد بري مدرك فني ب بگيري، پدرت ميتونه بهترين راهنما باشه برات عزيزم چرا اينجا؟ هر كاري ريسك خودشو د ...

پدرم کلا اطلاعاتش برای تور های زیارتی هست 

ومن خودم میخوام برای سیاحتی اقدام کنم 

الان پدرم خودش کاروان میبره برای کربلا یا مکه زیر نظر سازمان حج البته اگر تعداد مسافر ها کم باشن از طذیق اژانس های دیگه اقدام میکنه 

میخوام بدونم کلا رویه کار مثل اژس های زیارتیه؟؟؟ اخه پدرم قبلشکلاسهای مدیر کاروان رفتن رو رفته بود و چندین بار با تورهای دیگه کاروان برد و در نهایت مجوز اژانس ودادن

الانن من برای گرفتن جوز باید اول کلاس های فنی حرفه ای رو برم بعد از طریق اژانسهای دیگه مسافر ببرم و در نهایت بهم مجوز میدن؟؟؟؟

2740
پدرم کلا اطلاعاتش برای تور های زیارتی هست  ومن خودم میخوام برای سیاحتی اقدام کنم  الان پ ...

نه عزيزم، فني حرفه اي كلاس نداره، اموزشگاهاي تحت نظارت ميراث فرهنگي هستن، بعدم حداقل بايد ٣ يا ٥ سال توي اژانس مسافرتي سابقه كار با بيمه داشته باشي، اما برو توي سايت بزن جواز اژانس،شرايطشو ببين چجوريه، اگر از نظر محل مشكلي نداري داري يا ميتوني اجاره كني از نظر مدرك فني ميتوني از يكي اجاره كني مدركشو ماهانه ي پولي بهش بدي مدركشو استفاده كني ي جوري شبيه شريك گرفتن ميشه يعني تمام كارا، هزينه ها، جواز محل همه چيز با شما ميشه، ي نفر فقط مدرك فنيشو ميده بهت براي تكميل مداركت، تهران بهترين اموزشگاه اواي جلب سياحان هست خواستي كلاس بري ي وقت 

نه عزيزم، فني حرفه اي كلاس نداره، اموزشگاهاي تحت نظارت ميراث فرهنگي هستن، بعدم حداقل بايد ٣ يا ٥ سال ...

ممنون عزیز از توضیحاتت فقط این سه تا 5 سال سابقه کار به هراه بیمه داشتن ایا فرقی هم داره برای اژانس زیارتی باشه یا سیاحتی؟؟؟

کمک خواستی برای کارهای دفترت من هستم کرج هم هستم و اینکه زبانم کامله و توی هند هم آشنا و خونواده همس ...

ممنونم عزیز چه قدر خوب که  زبانتون خوبه شما فعالیت هم قبلا تو اژانس کردید؟؟؟اطلاعاتی دارید؟؟؟؟ مدری که دوستان گفتن و شما دارید؟؟؟