2737
2739
عنوان

دوستان میشه بهم کمک کنید

377 بازدید | 13 پست
سلام به همه ی دوستان خوبم
من تو هفته23بارداریم ...الان چند روزه-حدودا 3-4روز-احساس گوش درد دارم..تو نوجوونیم همیشه با گوش درد و عفونتاش درگیر بودم.چقدر چرک خشک کن وداروهای دست ساز.خلاصه بعد چندسال بالاخره خوب شدمتا حالا البته همیشه مواظب بودم
اما الان خیییییییییییییلییییییییییی میترسم نکنه حالا تو این اوضاع و احوال عود کرده باشه
لطفا اگه اطلاعی دارین که چی طبیعی میتونه حالت آنتی بیوتیک داشته باشه تا استفاده کنم ممنون میشم کمک کنید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
دستمال بزار رو بخاری و بزار رو گوشت و گرم نگهش دار
یا اگه کسی رو سراغ داری سیگار تو گوشت دود کنه نیکوتینش باعث خوب شدن گوش میشه من تو حاملگی یه بار اینطور شدم بابام برام کرد سیگاررو بزار توگوشت از اونجایی که میزارن رو لب بعدش روشن کن و بعد یکی برعکس فوت کنه دودی که میره تو گوشت باور کن بعد ساعت خوب خوب میشی و چرک میزنه بیرون و بعدش گرم نگهش دار
نادیا جون خدا باباتو حفظ کنه عزیزم...من ازشون دورم غیر همسری کسی رو اینجا ندارم میدونی نمیتونم بگم بیا سیگار بکش
اما آره راست میگی اون موقعها هم بابام واسه منم اینکارو کرد
آرمینا جون دستورش همون بالایی که نوشتم؟