2733
2739
پسرم سه ماهشه. یه برادر شوهر دارم که از وقتی باردار شدم و حتی گاهی قبل از اون حرفایی میزنه که خیلی ناراحت وعصبانیم میکنه. من اخلاقم طوریه که نمیتونم ناراحتیمو بروز ندم.وقتی هم میبینه ناراحت میشم بدتر میکنه.احساس میکنم مخصوصا میکنه.
از وقتی باردار شدم همش میگفت بزار به دنیا بیاد بزرگ شه ببینیم من رو بیشتر دوست داره یا داییشو.من هر بار میگم همه رو دوست داره ولی اون همه اش میگه و حتی وقتی داداشمو میبینه به اونم میگه. اون روز به داداشم گفته بالاخره من عموشم و از خون منه پس منو بیشتر دوست خواهد داشت. آخه اگه شوخی باشه یه بار دو بار..ده بار... دیگه میره رو اعصاب آدم. ممکنه الان بخواین بگین بزار بگه ولی میشناسمش در آینده هم که بزرگ بشه همه اش جلوی بچه میکه و زهنشو خراب میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برادر شوهر گرامیتون یقینا هنوز به بلوغ فکری نرسیدن.

شما هم بخاطر این حرفهای واقعا بچه گونه فکر و ذهن خودتون رو درگیر نکنید.

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
یکی هم اینکه دوران بارداریم همه اش میگفت بزار بزرگ شه برش میدارم میبرمش این ور اون ور با هم میگردیم.خوب میگفتم چه خوب عموشه دوس داره میگفتم انشاللا. بعد به دنبا اومدن شروع کرد گفت نبین الان داره شیر میخوره بهت احتیاج داره بزرگ که شد پیش خودمون نگهش میداریم به تو میگیم هر جا میخوای برو.بهم خیییلی بر میخورد ولی به روم نمیاوردم و چیزی نمیگفتم.ولی آخه یه بار.دو لار.صدبار.... دیگه منم طاقت نیاوردم و هر وقت میگفت با لحن شوخی میگفتم نهههه پسر من بی من هیچ جا نمیره... تا اینکه امشب مهمون رفتم خونشون.تا بچه رو گرفت بغلس برگشت به من با تااااکید گفت قسمممم خوردم(این جمله رو سه بار تکرار کرد) که برش دارم چند روز چند روز بت خودم ببرمش و تو زنگ بزنی بهم التماس کنی بچمو بیار.بزار از شیر باز شه به غزا بیفتههههههه
2740
نمیتونم به همسرم بگم. به ضرر خودم تموم میشه.میگه اون شوخی میکنه تو با غرض برداشت میکنی.زیادی حساسی.تجربه شو دارم. در ضمن همسرم رو رادرش حساسه خیلی دوسش داره.نمیخوام در مقابل همسرم قرار بگیرم.اونم به خاطر این مریض بی عرضه
به شوهرت بگو بهش تذکر بده. دیده حساس شدی داره بدتر میکنه. مگه میتونه بدون اجازه شما و پدرش بچه رو ببره چند روز پیش خودش؟ شما اصلا جوابش رو نده انگار نشنیدی
دنیای از مزه ها و طعم ها جدید در سایت آشپز هنرمند: http://chefartist.ir
مرتیکه روانی الاغ عجب الاغیه

شوهرت هیچی بهش نمیگه مرتیکه عقده ای

بهش میگفتی شما غلط بیجا کردی منم میرم ازت شکایت میکنم تا دهنت سرویس بشه

یه بار قشنگ جوابش رو بده

پدر شوهر مادر شوهرت چیزی نمیگن ؟؟

خواهر شوهر نداری ؟؟؟

بگو الهی یکی خودت همین ضر ها رو به خواهرت بزنه و به زنت تا دلشون خون بشه

مگه عصر حجره
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
2706