2737
2739
عنوان

درمان سرفه ها و آسم دخترم

440 بازدید | 4 پست

سلام دوستان یه تجربه فوق العاده البته از نظر خودم تو دو هفته داشتم كه خيلي واسم خوشحال كننده بود دوست داشتم با بقيه به اشتراك بزارم 

دخترم آسم فصلی دارہ تحت نظر دکتر چاووش زادہ ھم ھست که فوق تخصص آسم دارہ البته خيلي ازش راضيم ولی خستہ شدم از بس بہ دخترم دارو دادم 

یه خانمي بهم گفت ھر شب ۲ حبہ سیر ھمراہ یک لیوان شیر بنداز تو شیر جوش بزار با شعلہ کم بپزہ بدہ بہ دخترت منم ھمین کارو انجام دادم تقریبا ۱۲ روز دخترم سرفه هاش قطع شده یعنی من شوک شدم 

خواھرم پزشکه گفت این کارو نکن سیر مثل آسپرین خون رو رقیق میکنه من به حرفش توجه نكردم 

الان واقعا معجزه ديدم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دختر منم آسم کودک دارہ ۶ سال و پنج ماھشہ من کلا تشخیص نمیدم وقتی دارہ سرفہ میکنہ از آسمہ یا از سرماخوردگیہ چون ھر دوش گلوش چرک دارہ 

ولی الان انگار گلوشو شستہ باشم ھیچی خلط ندارہ  من قبل صبحانہ گاھی وقتھا اندازہ نصف فنجون آب جوش با عسل و لیموترشم دادم دوقطرہ لیمو با یہ قاشق عسل 

2742