2737
2734
عنوان

خانما راهنمایی میخام برا غذا

126 بازدید | 23 پست

برامهمونای عیدموندم چی بپزم اخه بادوتا بچه واقعا سختمه همه موادغذاییم کامل نیی چندتا مهمون اومد مهم بودن حسابی پذیرایی کردم بعدم همه منوبه غذاهای خاص وخوشمزه میشناسن ولی دیگه بابچه کوچیک نه حالشو نه پولشوحالا چی بپزم ابرومنده انه وراحت ویکم خاص باش

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا خودم عاشق پختن چندمدل غذاهای خاص برامهمون بودم ولی توعیدشوهرمم همش خونس برعکس اثلا حال نمیکنه بااین غذاها بعد انقدغرمیزنه که یه خورشت بزاربسه ولی من دوست ندارم اینجوری

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2728
شوید پلو به نظرم خیلی راحته ، مخصوصا که دو تا بچه هم داری

بامرغ؟ اخه مرغ تکراری نیس باگوشتم یه بارپختم دیگه گوشتامون تموم شد

وااای دقیق عین من هر سری کلی تدارک دیدم الان روم نمیشه یه جور بزارم یا غذا ساده بزارم  من امرو ...

جامبوشلز یه نوع پاستاس ؟

2738

من یه مرغو انقدتوموادمختلف میزدم هرکس میومدخونمون غذاهاروهمش میپرسید این چیه اون چیه بعد کلی تعریف ولی الان دیگه هم گرونی نمیزاره هم بچه ها امونموبریدن

بامرغ؟ اخه مرغ تکراری نیس باگوشتم یه بارپختم دیگه گوشتامون تموم شد

با هر چی که دارید و راحتی ، مطمئنا درک میکنن که با بچه سخته ، چند وعده قراره بمونن؟

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
کشک بادمجان سوپ جو و باقالی پلو با مرغ اگه براتون سخت نیست

نه سخت نیس ولی احساس میکنم مرغ غذای خاصی نیس دوست دارم یکم متفاوت باشه الان همه هرروزتومهمونین همش همه مرغ میزارن

با هر چی که دارید و راحتی ، مطمئنا درک میکنن که با بچه سخته ، چند وعده قراره بمونن؟

هرمهمون یه وعده .کلا یکی شایدفردابیاد یکیم چندروزبعد یکیم فامیلای شوهرم بعد۱۳

نه سخت نیس ولی احساس میکنم مرغ غذای خاصی نیس دوست دارم یکم متفاوت باشه الان همه هرروزتومهمونین همش ه ...

اخه غذاهایی که بخواد یه ذره خاص باشه هم خرج داره هم دردسر    چون شما بچه دارین گفتم 

با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه ..باخبر باش که من غرق گناهم هر شب

البته برای دسرش میتونید ژله بستنی درست کنید لایه زیر برای لایه رو هم خود ژله را بریزین زیاد سخت نیست میز غذا را قشنگ میکنه

با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه ..باخبر باش که من غرق گناهم هر شب
2706