2737
2734
سلام بچه ها جون.همین 20 دقیقه پیش ردخترم رو حموم کردم که خواستم ازش عکس بگیرم یه دفعه دیدم داره میوفته با دو دست رفتم بگیرم گوشی ام افتاد تو وان..........خیلی ناراحتم چی کار کنم؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گلم اصلا روشنش نکن . باطریشو در بیار . بزار چند روز خشک بشه اگر میتونی سشوارم بگیری روش خوبه . فقط تا مطمئن نشدی که کاملا خشک نشده روشنش نکن . انشاله درست میشه ولی اگر روشنش کردی احتمال سوختش 100%
2740
گوشی من همین جوری شد چون روشن کرده بودم و باهاش ور رفته بودم سوخته بودم کامل انداختم دور ... . بردم پاساژ علاالدین برای تعمیر یارو گفت نباید روشن میکردی . باید باتری را در میاوردی باعث اتصال شده .... چند جا دیگه هم بردم درست نشد ... ایشالا برای تو درست بشه
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
گوشی منم یه ماه پیش همین بلا سرش اومد فورا باتریشو دربیار و بزار کاملا خشک بشه..........گوشی من با اینکه 10 دقیقه تو آب مونده بود ولی الان داره کار میکنه.
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

2706