2737
2734
عنوان

]چند ساعت؟

5060 بازدید | 7 پست
عید اگه قسمت شد می خوایم بریم شیراز. از تبریز به تهران یا اصفهان. از اونجا هم به شیراز. کسی میدونه فاصله تهران شیراز چند ساعته؟ مسیرش ترافیک میشه یا نه؟ مخصوصا شیرازی ها و تهرووونی ها لطفا جواب بدین.

Created at Matthews Calorie Counter - Free Calorie Counter

12 ساعت به بالا ترافیک داری تا اتوبان قم از این طرف بعد برین تو اتوبان کاشان خوبه ترافیکش کمه دوباره نزدیک اصفهان اتوبان باریکه ترافیک داره بعد از اصفهان به شیراز هم خیلی اتوبان پهن نیست
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
از تهران تا اصفهان 5 ساعته از اصفهان تا شیراز 6 ساعت با ترافیک داخل شهر همون 12 ساعت میشه. توی جاده که اتوبانه ترافیک نیست
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس تو برنده ای ..آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره
سلام دوستهای گلم یکی از اقوام نزدیکم با یه سرمایه کوچیک یه کارگاره تولیدی تو خونه اش راه انداخته لوازم آشپزخونه تولید میکنه ولی فروشش پایینه چون تو بازار پارتی نداره منم برای کمک بهش از یه سری اجناسش عکس انداختم گذاشتم تو یه وبلاگ اگه خواستید یه سری بزنید قیمتهاش با بازار یکیه به جان بچه ام این اجناس نه مال من هست نه مال همسرم فقط قصدم کمک به این بنده خداست شب عیدی
این آدرس وبلاگشه http://kadbanoo1361.blogfa.com/
اگه چیزی خواستید به این آدرس میل بزنید belfi_z24@yahoo.com
یا با این شماره تماس بگیرید از 8 صبح تا 4 عصر 09194869098
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2738