2737
2739
عنوان

شوهر یابی

2231 بازدید | 36 پست
سلام بچه ها بیایید واسه بعضیا که نمی تونن یا دست و پای شوهر پیدا کردن رو ندارن یا روشو ندارن یا بلد نیستن شوهر خوب و معقول معرفی کنیم چی میشه بخدا ثواب داره .
ما نه مادر پدر زرنگ داریم نه خدمون زرنگیم که واسه خواهر مون پیدا کنیم
موافقید
تنبل جون اتفاقاً ایده ی خوبیه. منم یه خواهر شوهر دارم بس مجرد مونده خیلی مجرب شده و همه اش میخواد توی زندگی ما دخالت کنه. بد نیست همینجا براش یه مورد خوب پیدا کنیم تا حداقل به زندگی خودش برسه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

36 سالشه اما 6 ساله که توی 28 سالگی مونده! تحصیلکرده است کمتر از سنش بنظر میرسه بینی شو عمل کرده. اااای قشنگ نیست اما زشتم نیست. تاااازه باباش میخواد برا اینکه زودتر ببرنش 3 دانگ خونه هم بذاره جزء جهازش. نبووووووووووووود؟
2728
آخه قربونت برم فریال جون تو این دوره دیگه کی نشسته بیکار که منو شما براش دنبال کیس مناسب بگردیم. الان دیگه هر کی خودش دنبال قسمت خودشه اونایی هم که هنوز مجردن از تنبلی نیست از قحطی و خشکسالیه.
عزیزم یه تاپیک برای همین کار زده شده
دوستایی هم که می گن این کار رو نکنین اولا ثواب داره بعد معرف دیگه کاره ای نیست خودشون خواستن سوما برای همین انقدر سن ازدواج بالا رفته دیگه
وقتی که تو امدی به دنیا عریان جمعی به تو خندان و توبودی گریان
کاری بکن ای دوست که وقت رفتن جمعی به توگریان وتوباشی خندان
چه زشت.
شوهر و پیدا نمیکنند بلکه معرفی میکنن.اونم نه دخترو.هم دختر و هم پسر و.

اونایی هم خودشون دنبال شوهر بودن.معمولا دیدم با ارج و قرب ازشون تقاضای ازدواج نشده.یه جورایی خیلی منت پسرو کشیدن و تو ازدواجشون کوتاه اومدن تا پسره بیاد جلو(ولی خیلیاشون بعد ازدواج تلافی کردن).
البته منظورم آشنا شدن و دوست شدنایی که به ازدواج کشیده شده نیست.
2740

ولی من یک دختر نزدیک به سی سال مجرد هستم. خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما نه تا حالا کسی بهم پیشنهاد داده و نه خواستگارایی که معرفی شدن برگشتن. خیلی افسردم خیلی منم دوست داشتم مثل بقیه ازدواج کنم......

ولی من یک دختر نزدیک به سی سال مجرد هستم. خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما نه تا حالا کسی بهم پیشنهاد د ...

سلام قصدازدواج داری ؟من برادرم۲۵ سالشه براش دنبال یه دخترخوبو بسازمیگردیم 

ولی من یک دختر نزدیک به سی سال مجرد هستم. خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما نه تا حالا کسی بهم پیشنهاد د ...

کدوم شهر هستید

ن تــو آنــی کـــ همـــانــی،ن مــن آنــمـ ک تــو دانــی...
2706