2733
2734
سلام.تابستون موهامو رنگ کردم با دکو کرم.بلوند زیتونی گذاشتم.ولی با اولین حمام رفتن رنگش رفت .آرایشگر گفت دوباره فقط واریاسیون سبز بگیر.گرفتم که بازم به همون درد مبتلا شد.حسابی تو ذوقم خورد.حالا برای عید میخوام موهام قهوه ای دودی تیره بشه.الان حدود 4سانت ریشه مشکی دارم و بقیه در حد بلوند.چه رنگی بگیرم؟چطور رنگ کنم که یکدست بشه؟یکی بهم گفت ریشه رو با اکسیدان 2 بزن ساقه رو اکسیدان 1 درسته؟

پیشاپیش ممنونم از وقتی که میزارید
نظر من اول ریشه رو بزار تا 15 مین باشه چون ریشت تیره هستش بعدش ساقه رو بزار تا یک دست بشه در مورد اکسیدان هم ریشه رو با2 و ساقه رو با یک بزن چون برا ریشه باید قویتر باشه
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام گلم فرق 000 بادکوکرم اینه که بعداز استفاده 000روی مو رنگ ثابت میمونه ولی دکوکرم رنگ روش زیاد دوام نداره به نظر من روی موت یک رنگ تیره بزن که یکدست بشه بعد رنگی رو که دوست داری بزن روش
2740
عزیزم نه اگه موهات بلنده 2تا تیوپ میخوای اگه کوتاه نصف c6 ونصف m8 بااکسیدان ضد قرمزی ویک بند انگشت وارسیون نقرهای برای براقیتش بگیرواز فرق سر شروع کن زدن .احتیاجی نیست اکسیداناتو تغییر بدی چون رنگت تیرست .اوه راستی اگه موهات بلنده 2تاشو شماره 5 بگیر
2706