2733
2739
عنوان

مشکوک شددددددددددددم

737 بازدید | 36 پست
سلام یک ساعت پیش شوهرم گف گوشیتو بده یکی بهم زنگ زده میخوام ببینم پسر عموته حالا میدونه من شماره اونارو ندارم شماررو زد دید تو گوشیم همچین شماره ای ندارم گفتم الان زنگ میزنم ببینم کی بوده گف زنگ بزن زدم در دسترس نبود مشکوک شدم چون تا حالا سابقه نداشت همچین چیزی گوشیشو برداشتم دیدم شماره به اسم مهدی توگوشیش سیوه
کار هر زن نیست با مرد زیستن، مغز خر میخواهد و صبر خفن! (زن سعدی)
بهش گفتم گف به اسم مهدی زنگ خورد فک کردم پسر عموته حالا اسم پسر عموی من یه چیز دیگس در ضمن گوشی که دستش قبلا مال من بود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب حتما اون مشکوک شده فکر کرده شما این شماره رو قبلا در گوشیت سیو کردی خواسته مطمئن شه احتمالا خودش زده یادش نیست کیه
انسان خوشبخت کسی نیست که در شرایطی خاص به سر می برد، بلکه کسی است که دیدی خاص دارد.
2740
شیما جون اخه شوهرم قبلا دوس پسر یکی از دوستای صمیمیم بود دختره ازدواج کردو اونم به من زنگ میزد دردودل میکرد که......به اون مشکوکم
مینا مگه نمیگی به اسم مهدی سیو شده؟ خب شوهرت فکر کرده تو سیو کرده بودی دیگه حالا هم شمارشو توی گوشب الانت گرفته ببینه بازم سبو هست یا نه
انسان خوشبخت کسی نیست که در شرایطی خاص به سر می برد، بلکه کسی است که دیدی خاص دارد.
ما 5 ساله ازدواج کردیم تا حالا همچین چیزی پیش نیومده و میدونه من چقد دوسش دارم ینی واقعا به من مشکوک شده؟
2706