2737
2734
سلام بچه ها من برای یادگیری زبان کلاس میرم کتابامون اینترچینجه

میخواستم بدونم کسی بوده اینجا که با خوندن این سطح انگلیسی یاد گرفته باشه ؟

در حال حاظر هم اگه کسی میخونه بگه میخوام ببینم نحوه ی تدریسشون چطوره
آره عزیزم . من خوندم تمامش را و خیلی نسبت به روش های دیگه بهتره . فقط مشکل اش اینه که بیشتر روی مکالمه کار می کنه و گرامرش ضعیفه . اگه برای امتحان ها مد نظرت باشه . اگه هم برای مسافرت یا مهاجرت می خوای عالی .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ایران که بودم موسسه سفیر می رفتم و کتابامون اینترچنج بود بد نبود من راضی بودم ولی کلا زبان یاد گرفتن به پشتکار خود آدم ربط داره تا کتاب و چیزای دیگه.
یه چیزدیگه که خیلی مهمه دیدن فیلمهای انگلیسیه خیلی به یادگیری کمک میکنه.
موفق باشی گلم
2742
2740
منم خوندم.تقریبا از 12 سال پیش تا 5 سال پیش کلاس زبان رفتم.
از کتاب لوک آبی شروع کردم.اول کتاب های لوک رو خوندم (look).آبی و بنفش.
بعد اینترچنج.که قرمز و آبی و سبزه.
بعد هم پسیج.
خیلی خوب بود.الان زبانم خوبه و نسبتا مسلطم.گرامرش مختصره.ولی تقریبا همه چیو در بر میگیره.از کلاسای زبانی که همش گرامر درس میدن و تکلیف میگن وبیشتر رو قواعد تاکید دارن خوشم نمیاد.

کلاسای مکالمه و این کتابا توضیحات گرامریش مختصره.ولی تو همون مکالمه قواعد رو داره.و مکالمه رو یاد بگیری قواعد هم یاد گرفته میشه.
عزیزم:من ایران که بودم چند سالی تو موسسات مختلف اینترچنج تدریس میکردم.کتاب خیلی خوبیه و خیلی بهت کمک میکنه.تقریبا هرچی برای مکالمه روزمره بخوای همش رو در برمیگیره.فیلم دیدن هم خیلییییییییییییییییییی کمکت میکنه. اگر وقت نداری بشینی فیلم ببینی مواقعی که تو آشپزخونه کار داری فیلم و بذار و فقط به صداش گوش کن.شاید چند بار اول خیلی دقیق متوجه نشی اما بعد گوشت به کلمات عادت میکنه.در ضمن فارسی هم که میخواستیم یاد بگیریم اول گوش دادیم مامانهامون چی گفتن بعد تونستیم کلمات رو ادا کنیم.پس حتما دیدن فیلم و جدی بگیر که هم listening کمک میکنه و هم بهspeaking
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
عالیه... من که خیلی از این کتابا راضی بودم... خیلی مباحث جذابی داره... من که خیلی راضی بودم... اصلا هم واسه تموم کردن دوره، عجله نکن... چون مهم کیفیته... سعی کن در کنار این کتاب، کتاب های دیگه ای هم واسه تقویت لغات و گرامرت بخونی
2706