2733
2734
عنوان

کارگر وظیفه شناس و مطمئن برای نظافت

1011 بازدید | 27 پست
سلام.من موسسه خدماتی دارم و به تمام نقاط تهران کارگر می فرستم. دیدم شب عیده و احتمالا دغدغه بیشترتون نظافته خونه هاتونه گفتم شاید بتونم از این طریق به دوستای گلم خدمتی کرده باشم.اگه کارگر از هر نظر خوب و مطمئن میخواین برام ایمیل بزنین.
یا با شماره‌های فوق تماس بگیرین.09123806702-09378849876
مرکز ماساژ ریلکسی و لاغری بهمراه زیباسازی و جوانسازی پوست واقع در غرب تهران. شماره تماس: 09378849876
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من پیروزی هستم
یک کارگر زن خوب میخواهم که فرشام را شامپو فرش بکشه بعد دیوار پزیرایی را تمیز کنه
"There is no such thing as impossible because "Impossible" itself says "Im possible".

چیزی به نام غیرممکن وجود ندارد چرا که غیرممکن خودش می گوید که من ممکن هستم.
2742
مامان ندا جون من یه کارگر خانم همیشگی می خوام که کارش خوب باشه و مطمئن و همیشه برام بیاد هفته ای یک بار و اگر نیمه وقت هم می شه کارگر گرفت هفته ای دو بار نرخ نیمه وقت و کاملش رو می نویسی برام
خانوما هر کی هر پایان نامه.مقاله.جزوه دانشگاهی.گزارش کارآموزی.طرح توجیهی.کتاب و... میخواد با قیمت خیلی ارزون میفروشم قیمت ها بین 1000 تا 10000 تومان هستش .فایل ها قابل تغییر و به هیچ عنوان کپی نیستن.فقط کافیه برید توی این سایت
www.dl.xco.ir
و اونایی که وقت ازاد دارن می تونن بازاریابی کنن و درامد قابل توجهی داشته باشن میتونید اطلاعات بیشتری از این لینک کسب کنید

http://dl.xco.ir/bazaryabi?id=561
سلام مامان ندا جان
من هم یه کارگر خانم میخوام
خونه ما خیابان دماوند هست
هزینه کارگر خانم تمام وقت و نیمه وقتتون چقدر هست عزیزم؟
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
2740
میشه لطف کنی اسم موسسه تون رو بفرمائید ؟
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
سلام عزیزم میشه دقیقا هزینه و ساعت کاریشونم بگین و اینکه کارگری باشه که وقت تلف نکنه و تمیز باشه از کجا میشه مطمئن بود چون من ذهنیت و خاطره خوبی از کارگز ناآشنا ندارم ولی الان نیاز دارم که 5 شنبه یکی بیاد لطفا همینجا جواب بدین چون سوال خیلیاست
و چه فاجعه‌ای است که باطل ، به دستی عقل را شمشیر می گیرد و به دستی شرع را سپر !
مامان ندا جان
چرا جواب سوالامون رو نمیدی عزیزم
2706