2733
2739
عنوان

کتاب مناسب برای دختر نوجوان

13812 بازدید | 32 پست

دوستان، دختر خواهرشوهرم حدودا سیزده سالشه. بچه باهوشیه، تخیل خوبی داره و به نقاشی هم علاقه منده. یه کمی با من صمیمیت داره. چند وقت پیش توی گوشیش کتاب هایی که میخوند رو بهم نشون میداد. دیدم اکثرا از این کتاب های پرت و پلای اینترنتی با ادبیات ضعیف میخونه.

دلم میخواد حالا که به کتاب خوندن علاقه داره براش چند تا کتاب مناسب سن و روحیات خودش بخرم. ترجیحم اینه که نویسنده کتاب ایرانی باشه. به خاطر بومی بودن. ولی حالا خارجی هم بود اشکال نداره.

توی اینترنت سرچ زدم عناوین زیادی رو برام آورد ولی دلم میخواد تجربیات کسانی رو بشنوم که با دختران نوجوان در ارتباط نزدیک بودن و به سلایق و علایق اونا آگاه هستن.

و ضمنا اگه کتابی در ارتباط با تکنیک های نقاشی سراغ دارید هم ممنون میشم معرفی کنید.

سپاس    

دستگاه بادکش برقی برای بادکش‌درمانی، ماساژدرمانی، حجامت، تسکین دردهای عضلانی و کمردرد، لیفت، و فرم‌دهی به بدن.   راحت و سریع و بدون عوارض   . اطلاعات بیشتر و خرید از‌ باسلام (تاپیک آخرم)

من کتاب در رده نوجوان تا به حال نخوندم . ولی شاید کتابای جوجومویز براش خوب باشه تینجیری هس بیشتر . یه کتاب طنز ایرانی خوندم اونم جالب بود واسم به اسم گردان قاطرچی ها

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پیشنهاد میکنم کتابای خارجی بخونه هری پاتر خوبه حتما واسش جذابه 

هری پاتر عالیه سری های دیگه ای هم الان برا نوجوان اومده که جذابن

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2731

ببرش کانون پرورش فکری کتابهای رده سنیش عالین 

خودم اون زمان کتابای مرادی کرمانی رو دوست داشتم مثل قصه های مجید 

علمی دوست داره سری کتابهای ایزاک اسیموف 

رمان از کتابای خارجی سری هری پاتز ,الفی گرگ نما ,خاطرات یه بچه چلمن اینا جالبن  کل کتابهای ژول ورن برای. این رده سنی باید جالب باشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
من پیشنهاد میکنم کتابای خارجی بخونه هری پاتر خوبه حتما واسش جذابه 

خیلی ممنون از نظرتون.

کتاب های خارجی خیلی خوب هستن ولی راستش من خودم تمام نوجوانی با کتاب های خارجی بزرگ شدم، کتاب هایی مثل ماتیلدا، رامونا، اولیور توییست، و... اون موقع که میخوندم خیلی ازشون لذت میبردم ولی بعدها احساس کردم خیلی از فرهنگ جامعه خودم فاصله گرفتم. انگار متعلق به جامعه خودم نبودم. برای همین برام مهمه با احتیاط بیشتری کتابی که به یه دختر هدیه میدم رو انتخاب کنم.

کتاب های هری پاتر فوق العاده خوب نوشته شدن. رولینگ تخیل عالی داره، طنازه، و به زیبایی تمام افسانه ها و داستان های کهن ملل رو به دغدغه های دنیای امروز گره میزنه. اما به دلایلی نمیتونم سراغش برم.

باز هم سپاس   

دستگاه بادکش برقی برای بادکش‌درمانی، ماساژدرمانی، حجامت، تسکین دردهای عضلانی و کمردرد، لیفت، و فرم‌دهی به بدن.   راحت و سریع و بدون عوارض   . اطلاعات بیشتر و خرید از‌ باسلام (تاپیک آخرم)
من کتاب در رده نوجوان تا به حال نخوندم . ولی شاید کتابای جوجومویز براش خوب باشه تینجیری هس بیشتر . ی ...

ممنون. احساس میکنم جوجو مویز براش کمی زود باشه. ولی گردان قاطرچی ها رو چک میکنم حتما. کتاب طنز خیلی خوبه. لطف کردید.

2740
رودخانه ی واژگون. کودک باتلاق .جایزه لاک پشت پرنده رو داره برای ۱۶ سال خریدیم دوست داشت اما۱۳ سال ن ...

خیلی خیلی ممنون. همه رو چک میکنم

انتشارات بنفشه کتاب خوب داره و کانون پرورش فکری 

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
ببرش کانون پرورش فکری کتابهای رده سنیش عالین  خودم اون زمان کتابای مرادی کرمانی رو دوست داشتم ...

آره واقعا کارهای مرادی کرمانی خیلی شیرین هستن.

کتاب های علمی-تخیلی هم ایده خوبیه.

خاطرات یه بچه چلمن خیلی معروف شده دلم میخواد چک کنم مرسی از یادآوری

خیلی ممنون از نظرتون. کتاب های خارجی خیلی خوب هستن ولی راستش من خودم تمام نوجوانی با کتاب های خارجی ...

منم همیشه تو کار فیلم و کتاب خارجی بودم خیلی خوشحالم که از فرهنگ جامعه م فاصله گرفتم و فرهنگ انسانی و درستو یاد گرفتم وگرنه الان داشتم تاپیک میزدم اگه یه گلوله داشتی خواهرشوهرتو میکشتی یا جاریتو   

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
انتشارات بنفشه کتاب خوب داره و کانون پرورش فکری 

ممنونم   

منم همیشه تو کار فیلم و کتاب خارجی بودم خیلی خوشحالم که از فرهنگ جامعه م فاصله گرفتم و فرهنگ انسانی ...

خیلی دارم به این حرفتون فکر میکنم. برای همین فعلا پاسخ ندادم.

2706