2733
2734
عنوان

باشگاه گردش روز ایران(GRI)

6546 بازدید | 16 پست
سلام به دوستان گل نی نی سایتی امیدوارم خوب باشید.
من به تازگی با باشگاهی به اسم گردش روز ایران که در زمینه ی اقامتگاههای مسافرتی به صورت time sharing در سراسر دنیا کار میکنه آشنا شدم و تو یکی از جلساتشون که برای تبلیغ کارشونه شرکت کردم اما نمیتونم تصمیم بگیرم و صد در صد بهشون اعتماد کنم از بس متاسفانه کلاهبرداری زیاد شده میترسم!
میخواستم ببینم کسی این مرکز رو میشناسه و با کارش آشنایی داره یا عضو شده؟ اگر کسی میتونه کمک کنه لطفا.
با تشکر
من عضو باشگاه هستم
تابستون هم 2 هفته تایلند و مالزی بودم
4 ملیون هم نیست
کلاه برداری هم نیست
زیر شاخه هم جمع نمیکنید
چرا وقتی چیزی رو اطلاع ندارید با کوچکترین حدسیات نتیجه گیری و قضاوت میکنید؟
من سه ماه پیش توی جلسات بازاریابی این شرکت رفتم
بنظرم قابل اعتماد نیستن به چند دلیل:
1- اصرار بیش از حدشون به عضویت توی همون جلسه اول و توصیه به اینکه اگه همین الان عضو شید تخفیف ویژه میگیرید.
2- عدم اجازه به آشنایی با مشتریان قبلیشون تا بتونی از سطح خدماتشون مطلع بشی
3-من بعد از جلسه با جستجوی اینترنتی فهمیدم که اولا بسیاری از اقامتگاههایی که توی اون دفترچه در تقاط رویایی اروپا و ... بهت نشون میدن عملا رزرو کردنشون غیرممکنه و خیلی خوش شانس باید باشی تا توی یک زمان مشخصی( هر زمانی که available بود نه اون زمانی که شما میخواید) ثانیا برخلاف چیزی که میگن اقامتگاهها خیلی ساده و در حد هتل نیستن
در کل کامنتهای مشتریهای این شرکتها نشون میداد که همه ناراضین و شرکت بین‌المللی رو کلاهبردار میدونن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کلاهبرداری نیست.

ما هم تو این جلسات شرکت کردیم. و با توجه به هزینش ، به این نتیجه رسیدیم که زمانی این کار مقرون به صرفه است که تعداد افراد خانواده حداقل 4 نفر باشند و هرسال حداقل یک سفر خارجی رو داشته باشی. و همچنین با این وضعیت ویزای شنگن ، پاسپورت غیر ایرانی هم داشته باشید که تنها دردسرتون اقامت باشه.
وگرنه برای 2 نفر ، بهتره هتل رزرو کنی.
حتما سرچ کنید اسم اون شرکت بین‌المللی رو که فکر کنم RCI‌هستش و اینا با اون شرکته کار میکنن رو سرچ کنین و به همین نتیجه میرسین
من نمیگنم که کلا دزدیه و پولت ورمیدارن و فلنگو میبندن میگم که نسبت به اون چیزایی که تبلیغش رو میکنن خیلی بی ارزشتره عزیزان.
ضمنا هزینه‌ای که میگیرن بیشتر از چیزیه که همون شرکت بین‌المللیه از یه شخص حقیقی برای عضویت میگیره، یعنی یه بخشی از اونرو که زیادم هست میزنن تو جیب
در کل با بررسی نظرات مشتریان بین‌المللیش به این نتیجه رسیدیم که 95% خیلی ناراضین.
2740
برای خانواده 4 نفره عالیه از نظر قیمتی
برای ما که 3 نفره بودیم و بلیط تایلند به مالزی رو هم خودمون گرفتیم (100تومن) د رمجموع 2 هفته (تایلند و مالزی) پاتایا بانگکوک و کوالامپور 1800 هزار تومن پول بلیط شد که البته باید هزینه شارژ هفتگی رو بهش اضافه کنید در حالیکه فقط برای تایلند 3 نفره با تور باید این مبلغ رو میدادیم. در کل اگر کسی هستید که دوست دارید در مسافرت خارج با هموطنهای عزیز!! باشید فکرش رونکنید ولی اگر دوست دارید برای خودتون برنامه ریزی کنید خوبه.و باز البته باید بگم برای مسافرتهای اروپایی توجیه اقتصادی داره.تایلند و مالزی و ترکیه و بقیه جاهایی که خیلی تور هست بدلیل تخفیفاتی که شامل حال تورها میشه مساوی یا گرون تر ممکنه باشه
منم کارت تخفیف مسافرتی دارم که 3 سال اعتبار داره فقط باهاش کیش رفتم باهاش سفره خارجی میتونی بری خودشون واست رزرو میکنن فقط باید بلیط بگیری چون خودم نمی تونم استفاده کنم میفروشم 4 نفر هم میتونید استفاده کنید قیمت 250 هزار تومن اگه خواستید ایمیل بزنید.
با توجه به افزایش قیمت دلار برای سفر اروپا و آفریقا که هزینه های هتل بالاست خیلی مناسبه و در کل من چند دفعه استفاده کردم در هزینه هایی که محاسبه کردم برای چهار نفر حدود چهار میلیون سود کردم که در کل ،هزینه اولیه که دادیم رو پوشش داد در ضمن الان حدود 7 ساله که عضو هستم اگه شرکت مورد داری بود حتما تا الان نمی تونست ادامه بده.
این همه راجع به آقای "گردش روز" حرف رد بدل شد و آخرش هم نفهمیدیم اینا آدرسشون کجاست؟ جرا زنگ میزنیم بر نمیدارن؟ چرا وقتی عبارات "gri-club" رو تو گوگل سرچ میکنی، اصلا نمیتونه پیداش کنه مگر این که آدرسش رو کامل کامل و حرف به حرف بزنی تا پیداش کنه؟ چرا تو وب سایتشون (http://www.gri-club.com) همه چی پیدا میشه الا نشانی، تلفن تماس، ایمیل و کروکی شون؟ چرا تو وب سایتشون (http://www.gri-club.com) دو تا کلمه حرف فارسی پیدا نمیشه؟ چرا اصلا وب سایتشون رو گذاشتن واسه فروش (BUY THIS DOMAIN)؟ چرا از سال 1390 تا حالا که پنج ساله کارشون رو شروع کردن، یه وب سایت کوچیک و آبرومندانه نزدن؟ (یه سری به وب سایت شرکت خارجیه که از سال 1389 کارشو شروع کرده بزنین(http://griclub.org/o-grupo.html?lang=en))، اونا وب سایت زدن، مهندس و دکترهای "گردش روز" هم وب سایت زدن! چرا وقتی به وب سایت شرکت اصلی (که اروپاییه) میریم تا ادارات و نمایندگی ها و دفاتر تماس شون رو در کشورهای مختلف ببینیم، همه جا نمایندگی دارن الا ایران؟ چرا وقتی به شماره قبلی شون (26401364 و 26401369) زنگ میزنیم، یه خانوم با اعصاب داغون میگه از اینجا رفتن؟ چرا اینایی که یه زمانی ادعا میکردن بالای 500 نفر عضو (مثل خود بنده) دارن و از هرکدومشون از 5 تا بالای 10 میلیون تومن پول گرفتن، وقتی دفتر اصلی شون رو جابجا میکنن، یه اطلاع به مالکین یا مشترکین شون نمیدن؟ اگه همه رفتن، همه هم راضین، همه هم تاییدش میکنن، همه هم میگن به صرفه است! یاعلی، یکی آدرس و تلفن بده ببینیم. شاید امسال ما هم رفتیم خارج!
پنجاه سال است که کلاه به سرم می گذارند ، ولی هیچیک شبیه قبلی نیست و در نتیجه تجربه هایم بکارم نیامده است . مرا 3 میلیون سرکیسه کردن و هیچ چیزی عایدم نشده . جالبه که بدونید سالی دو بار سفر خارجی هم میرم . بنظر من که کلاهبرداریه ، چون باید در ازای استفاده نکردن از فرصت سفر باید لااقل چیزی به اعضاء بدن .
2706