2737
2734
عنوان

روزهای خوب

9987 بازدید | 509 پست
سلام

سلامی از اعماق وجودم به تمام کسانی که منو میشناسن و نمیشناسن !

عادت ندارم وقتی به خوشی رسیدم ، روزهای ناخوشی و دلتنگیمو فراموش کنم ... فراموش نمیکنم، به زیبایی نگاه یک مادر به فرزندش بعد از کشیدن اون همه درد ، به اون روزها نگاه میکنم ...

روزهایی که اینجا بودم و سختی ها و دلتنگی ها و در مضیقه بودن ها و معذب بودن هامو میاوردم اینجا و درد دل میکردم !!

چه روزهایی که گذشت و گذشت و گذشت ... و چه لحظاتی که در بحث و تبادل نظر ، از شماها انرژی گرفتم ...

اینجا برای من مثل آغوش مهربان زن همسایه ست حتی گاهی مثل آغوش مادر ، که طعمشو هیچ وقت نچشیدم ...

الان من در جایی از زندگیم ایستادم که خداوند عدالت خودشو تمام و کمال بهم نشون داده و من در عجبم !! خدایی که من خلقش کرده بودم در تفکراتم ، زمین تا آسمان با خدای قادر متعال فرق داره ...

میبخشه و بی حساب عطا میکنه ... روزی میده و دلتو شاد میکنه ... از جایی میرسونه که فکرشم نمیکنی ... فکرشم نمیکنی ... فکرشمممممم نمیکنی ..

خوشحالم ... خیلی خوشحالم ... از هر آنچه که بی حساب عطا کرد و بی حساب بخشید ..

رفیق نیمه راه نیستم ... درسته حضور ندارم اما به یادتون هستم ...

نتونستم این لحظه ی پر شور و شعفم رو با شما قسمت نکنم ... نتونستم ازتون تشکر نکنم بابت اون روزها و شبها و لحظات ناب ...

خدارو شاکرم و سجده ی شکر به جا میارم بابت این همه زیبایی که ممکنه گاهی نبینیم ... اما هست همیشه و همیشه ...

خدا گوید:

تو ای زیباتر از خورشید زیبایم،

تو ای والاترین مهمان دنیایم،

بدان آغوش من باز است،

شروع کن،

یک قدم با تو،

تمام گام های مانده اش با من

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
ستاره جون ...

لحظه های سختی رو گذروندم ، مطمئن باش با توکل و همت درست میشه ... وضعیت من آسون نبود ...

هم از لحاظ مالی هم خانوادگی هم خیلی مسائل دیگه ... خیلی به هم ریخته بودم ...

اما واقعا این امتحانات رو باید پس بدیم تا برسیم به جایی که باید ..

برات دعا میکنم ...
سلام مامان نونو ...

مشغولم و وقتیم مشغول نیستم در حال شکرگذاری هستم ...

لطف داری... درخواست دوستیتو قبول کردم عزیزم ...

اگر سوال داشتی همین جا پیغام بزار اگر رسیدم جواب میدم ...
2706