2737
2734
عنوان

شما صبحانه چی میخورید

610 بازدید | 25 پست

به سختی تونستم وزنم رو کم کنم. حالا دیگه رژیم نیستم پیشنهاد شما برای صبحانه چیه.حلوا شکری و مربا و کره میترسم نمیخام بخورم

خدایا شکرت بابت تمام داشته هایم

من هیچی جز نون پنیر گردو رو صبحونه نمیدونم🤣

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من هیچی جز نون پنیر گردو رو صبحونه نمیدونم🤣

گردوگرونه😆😂😂😂

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

من ۱۹ سالمه تاحالا یکبار هم صبحانه نخوردم عوارضشم میدونم خیلی بده ولی دوتا عادت بد دارم اول اینکه تا ظهر میخابم نهار و صبحانه رو یکی میکنم گاهی هم که پیش بیاد صبح بیدار شم یا قبلا که میرفتم مدرسه اصلا میل نداشتم صبحانه هیچی نمیخوردم

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2738
گردوگرونه😆😂😂😂

اخه روزی یکی چیزی در نمیاد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من ۱۹ سالمه تاحالا یکبار هم صبحانه نخوردم عوارضشم میدونم خیلی بده ولی دوتا عادت بد دارم اول اینکه تا ...

من ب عشق صبحونه از خواب پامیشم

من به گردو حساسم داخل دهنم آفت میزنه. کلا به گرمیجات حساسم

پس هیچی نخوردیگ همون یه لیوان جای شیرین😁😂

ایششششش😒                                      
من به گردو حساسم داخل دهنم آفت میزنه. کلا به گرمیجات حساسم

پنیر با سیاهدونه بخور

سیاهدونه مصلح پنیره

2706