2733
2739
سلام بچه های منطقه حبیب الهی سرای محله زنجان تازه افتتاح شده مهد کودکش هم میخواد بشه مرکز استعداد یابی کودکان تو کل منطقه ...راستی کلی کلاس آموزشی هم گذاشته که میتونین تماس بگیرین 66157010
الهم عجل لولیک الفرج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه افتتاح شده ؟
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
بله سارگل جان یه ساختمون نو سازه که شهرداری تجهیز کرده برای محله ..روبروی پارک جاوید میشه یه سری برنامه های تفریحی هم هر هفته داره برای خانوما ..استخر و پارک و جشن وهر هفته برنامه همون هفته اطلاع رسانی میشه من به مدیرش گفتم تو اینترنتم میتونم به بچه های این منطقه اطلاع بدم گفت پس اگه میشه یه اطلاع رسانی بکن
الهم عجل لولیک الفرج
سارگل جان من اطلاعی از برنامه هاش ندارم با شمارشون تماس بگیرید و بپرسید به احتمال زیاد نیرو بخوان تو این زمینه پاکان و فرزانه جان آدرس دقیقش میشه خیابان حبیب الهی.میدان حسینی .به سمت یادگار .پشت پارک جاوید سرای محله زنجان یه تابلو بزرگ هم داره مشخصه
الهم عجل لولیک الفرج
2738
الان که دکورلسیونش تکمیل شده و ثبت نام کلاسهاش هم از اول اردیبهشت شروع شده یه روزای خاصی هم تست قند و فشار رو رایگان انجام میدن 66157010 این شمارشونه
الهم عجل لولیک الفرج