2733
2739
عنوان

مادر شوهرم...........

871 بازدید | 22 پست
چند روزه قهر کرده اومده خونه ما منم باردارم ویه بچه شش ساله هم دارم تازه شاغل هم هستم اونوقت به همه چیزی زندگی من گیر میده به رفتارم با بچه هم گیر میده درسته من اصلا محلش نمیدم ولی واقعا دیگه رو اعصابمه به نظرتون چیکار کنم بزاره بره سر خونه زندگیش اه
خدایا دوستت دارم ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
گناه داره باروی باز ازش استقبال کن
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
نمیتونم سحر جون چقد باید تحمل کنم اخه خسته میشم شش ماهه باردارم تا حالا یک بارم حالمو نپرسیدن حالا اومده میخوام چیکار هیچ کاری هم نمیکنه شرایط من درک کن
خدایا دوستت دارم ...
تحریکش کن بگو چرا موضع خودتو خالی کردی که عروست تو خونت جولون بده؟ برو سر خونه زندگیت ببینن کم نیاوردی.
خوشحالم تو زندگی عشق و آرامش دارم (با آهنگ سیاوش شمس بخونین لطفاً)
سارا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ بیچاره نی نی جلو اون واسه بچه ش داد بزنه 4 روز دیگه اونم اجازه میده به خودش که واسه بچه ش داد بزنه
خوشحالم تو زندگی عشق و آرامش دارم (با آهنگ سیاوش شمس بخونین لطفاً)
چیکار میتونی بکنی؟ من ماه نهم بارداری هستم مادر شوهرم 4 روز خونم بود مثلا واسه کمک اومده بود با برادر شوهرم که همسن منه. خودشو زد به مریضی وای چقدر گرمه همه در و پنچره ها رو باز میکرد اطراف خونه ما ساخت و سازه پر خونه خاک شده تازه خونه تکونی کرده بودم. کولر رو انقدر روشن کرد سرما خوردم حتی یه لیوانم بر نداشت. انقد سر پا بودم لگنم و کمرم درد میکنه شبا نمی تونم بخوابم. از همه مهمتر اینکه یه کاری کرد که شوهرمم یادش رفت بابا زنش پا به ماهه همش دور و بر مامانش بود خیلی دلم شکست الانم خودش رفته پسرشو گذاشته ور دل من که چی تا 5 شنبه مرخصی داره از اینجا راحت تر می تونه بره محل خدمتش. شوهرم سر کاره از صب تا غروب من با این چیکارر کنم حتی نمی تونم یه دقیقه دراز بکشم
خدایا شکرت
وای سارا جون حرف بدیه که فکر کنید زنداداشاتون به مامانتون اینجوری بگن!!! به نظر من با شوهرت صحبت کن که اون خودش راه حل پیدا کنه
دوستای گلم به کانال خوش اومدید.کانال متعلق به فروشگاه مرزی هست که بعد یه استراحت دوباره لینک رو فعال کردم💕👕👗👚🌷🌷🌹🌹🌹. اینستاگرام من Instagram.com/Turkishcollection1 ارتباط خصوصی با من @mohighj
2706