2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نمیدونم هفته ی بعد میرم دکتر اگه لگن و زن نینی خوب باشه طبیعی رو ترجیح میدم اما هنو تصمیم قطعی نگرفتم
زندگی شیرینمون رو شیرین تر کردی آرادم...خدایا ممنون بابت فرشته ای ک ب ما عطا کردی
2740
آها من گفتم شاید چون بچم بالاست درد احساس نمیکنم اما انگار ماه درد برا همه عمومیت نداره مرسی دوستان
زندگی شیرینمون رو شیرین تر کردی آرادم...خدایا ممنون بابت فرشته ای ک ب ما عطا کردی
منم سر بچه اولم درد نداشتم اصلا. تو38هم کیسه اب پاره شد ولی بازم درد نداشتم.بعد از دوازده ساعت تازه دردای مثل پرید داشتم.دهانه رحمم هم اصلا باز نمیشد.بچه هم خیلی بالا بود. چسبیده بود به سر جیگرم. اخرم سز شدم چون فکر کنم طبیعی یه دوهفته باید تو بخش زایمان میموندم....خخخخخ....
خب منم اصلا درد نکشیدم دیگه.اخه خیلیم میترسیدم از طبیعی فکر کنم نمیزاشت دهانه رحمم باز بشه. شب ساعت دوازده کیسه اب سوراخ شد به همسری نگفتم چون لالا بود. فردا ساعت نه صبح بیدارش کردم که بریم بیمارستان. از ساعت هفت هم خودم پا شدم خونه رو تمیز کردمو لباسا و ظرفایی که نشسته بودن شستم. یه صبحونه توپم برا همسر اماده کردم که گشنه نمونه تا شب که سر پاست. 21سالم بودا ولی خیلی خانوم بودم...نه مثل این دخترای امروزی....خخخخخ.
2706