2737
2734
عنوان

کسی موسسه باران رو میشناسه؟؟؟؟

477 بازدید | 5 پست
سلام دوستان
کسی از شما بهشون سفارش داده تا حالا یا دیده کاراشو؟ مطمئنه؟ کارشون تو سایتشون خوبه اما آیا خود کار هم به همون تمیزی هست؟
توروخدا اگه میدونید کمک کنید
میکس و مونتاژ فیلم تولد- جشن دندونی- جشن سیسمونی و....... با بالاترین کیفیت و آهنگهای دلخواه شما
طراحی و اجرای انواع تم های تولدوساخت کلیپ عکس، طراحی عکسهای شما، طراحی آلبوم دیجیتال
آدرس کلوپ http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=17470
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام بهار جان. من سفارش دادم خیلی هم راضی بودم عزیزم دقیقا همونطور که توی عکس بودو برام فرستاده بودن البته بعضیها رو که می خواستن جاهاییشو تغییر بدن از قبل زنگ میزدن می پرسیدن یا حتی بعضی از طراحیا رو که خودم نظر داده بودم قبل از چاپ طراحیا رو برام ایمیل میکردن بعد چاپ کردن. در کل هم قیمت و هم کاراشون خوب ود و من راضی بودم خیلی هم خوش قول و به موقع به دستم رسوندن ولی مبلغ و کامل از همون موقع سفارش میگیرن
الهی به امید تو.....
2742
مامی یاسین مررررررررررررسی که گفتی
راستش برخوردشون خیلی عااااااااالیه و خودشون که خیلی مطمئن حرف میزنن
کاش اگه براتون مقدوره چندتا از عکساشونم بزاری که من خیالم دیگه حسابس راحت بشه. اگه این زحمتو بکشی که ممنونت میشم