2733
2739

سلام من تو عید زایمانمه اما همسرم تاکید داره بیمارستان لاله باشم . دکتر مقتدایی لاله است و فلک افلاکی گاندی، تعریف فلک افلاکی شنیدم اما مقتدایی را براساس تجربیات نی نی سایت میشناسم. تورو خدا کمکم کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه واقعا؟ چکار کنم پس من. شما پیشش زایمان کردی؟ چکار کرده دقیقا اینو میگین؟

من ن رفتم نیکان بادکترماموریان زایمان کردم دکترمن ماه بوداینقدمهریون ک هرچی بپرسی جواب میدادباحوصله 

یجاسه رفتم پیشش چون میخاستم برم لاله 

دوس تاسوال کردم نزدیک بودمنوبخوره گریم گرفته بودک توبیماری من پزشکم من درس خوندم توعقط بایدبیای بشینی ازمایش سونواین چیزاتوبزاری من خودم تشخیص میرم ک چیه 

استرسی هستی بروپیش دکتری ک مثل خودت بلشه وخلاصخ یعالم بارم کردهنوریادم میادتوشوکم خوب زن حامله مشخصه ک دوس تاسوال میکنه بنظرمن خیلی روانی بودوافعامن سوال اضافه وبیجایی نکردم بازیاده روی نکرده بودم ح الافک کن چی فقط پرسیدم پلاکتم کمشده بدنیس

یاعددتیروییدم همین 

البته اینم بگم ک 

مریضاش چندتاک اونجابودن باشون حرف زدم  ازش راضی بودن شانس من بوداینقدبداخلاق باشه باهام بازباهمه بی ادبی ک درحق من کردوجدانم اجاره نمیده بگم بیسواده ولی اخلاقاانگارازدماغ فیل افتاده 

وخدایی که بشدت کافیست
2731