2737
2739
عنوان

عوض شدن طعم شیر

140 بازدید | 13 پست

پسر من دو ماهشه الان دو روزه که شیر نمی خوره یا نهایتا از زور گرسنگی یکم میخوره شیرم رو که دوشیدم دیدم بوی بدی داره 

امروز ناچاری بهش شیر خشک دادم که خوب خورد

کسی تا حالا یه همچین مشکلی داشته ؟

🤔🤔🤔🤔من ک نمیدونم 

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

لایک کنین لطفا

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
عزیزم به خاطر‌ غذاهایی که میخوری شیر بو میگیره ببین چی میخوری که اینقدر بو میده

از امروز فقط غذا جوجه کباب خوردم میان وعده هم هیچی نخوردم از ترس 

میدونید چقدر طول میکشه تا طعم شیر به حالت اولش برگرده؟

از امروز فقط غذا جوجه کباب خوردم میان وعده هم هیچی نخوردم از ترس  میدونید چقدر طول میکشه تا طع ...

عزیزم یکی میگفت اگه باردار باشی مزه ی شیر سریع عوض میشه و بوی ترشیدگی میگیره. بازم من خودم ندیدم فقط شنیدم

میشه برای حاجت دل من یه صلوات بفرستین منم به آرزوم برسم😢.
چرا ؟؟ ممکنه ربطی به عفونت و این جور چیزا داشته باشه ؟

ماهی کباب شده بخور شیرت بیشتر میشه شاید نزه اش عوض شد

اگه دیدی بخاطر غذاها نیس زنگ بزن مشاوره پزشکی یا برو دکتر براش بگو

شاید ازمایش ویتامینی نکته ای چیزی گف