2733
2739
سلام. خیلی ممنون که به سوالم توجه کردید. راستش من دیشب مهمونی بودم یکی از میهمانان گفت که نباید به فرزند پسر گریپ میچر داد. روی قوای جنسیش اثر میذاره و .... سایر مهمانان هم مثل من تعجب کردن چون همه برای پیسراشون توی کودکی مصرف کرده بودن و خیلی به این حرف توجه نکردن. اما من خیلی نگران شدم چون به پسرم زیاد گریپ میچر دادم در واقع تنها دارویی که برای دلدردهاش استفاده می کنم همینه، از طرفی می دونم که عرق رازیانه توی گریپ میچر هست. حالا می خواستن بدونم شما چیزی راجع به این موضوع شنیدین؟
بعضی ها فکر می کنن رازیانه روی قوای جنسی اثر م یگذراه ولی من از یه منبع خیلی معتبر در زمینه داروهای گیاهی پرسیدم گفت کاملا الکیه من که به پسرم هم گریپ میکچسر دادم هم رازیانه هم خودم شیر افزا می خورم که توش رازیانه داره
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اگه بد بود دکترا تجویز نمی کردن من اون وایل پسرمو زیاد این دکتر اون دکتر می بردم و هیچ کدوم یه همچین چیزی نگفتن
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
2740
منم اصلا نشنیدم .....
البته دکتر النا میگفت بعد از دو ماهگی میشه به نی نی عرق نعنا پاستوریزه داد که با آب جوش رقیق شده البته بدون قند چون قند باعث اسهال میشه
النا اصلا به گریپ میکسچر جواب نمی داد ولی عرق نعنا عااااالی بود