2737
2734
عنوان

سقط جنین توروخدا جواب من وبدید

1431 بازدید | 10 پست
سلام من هفته 8 هستم رفتم سونو شکمی دکتر گفت کیسه خالی هست وجنین تشکیل نشده باید سقط بشه ولی از دوشنبه تا حالا من هیچ علائمی برای سقط ندارم هفته 6 چند روز لکه بینی داشتم ولی قطع شد توی چند روز اخیر هم روزی یه لکه داشتم کمرم هم کمی درد می کنه چیزای گرم هم خیلی خوردم ولی هیچ علائمی ندارم تورو خدا اگر کسی مثل من بوده جوابم وبده وبگه که بعد از چند روز سقط شده وچکار کرده ایا بدون دارو بوده یا بادارو ؟دارورو خودش مصرف کرده یا رفته بیمارستان ؟
من رویایی دارم رویای آزادی رویای یک رقصه بی وقفه از شادی
من رویایی دارم رویای رنگانگ رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
منم اینطوری شدم اما چون یه دکتر پولکی بهم خورد کورتاژم کرد. معمولا خودش دفع می شه. خود به خود اما اگه نشه بهت شیاف می دن دکتر. میده واژینال استفاده می کنی دفع می شه. درضمن خیلی هم به سونو اعتماد نکن. خیلی از سونوگرافی ها تا هفته 8 درست تشخیص نمی دن. اگه به مسیرت می خوره برو سونوی دکتر شاکری تو بیمارستان پاسارگاد. خیلی ماهره. بهت مطمئنا می گه جنین توش هست یا نه
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
سلام حتما یه سونوی خوب برو .منم مشکل تو رو داشتم .دکتر گفته بود بیا ختم بارداری .رفتم یه سونو گرافی که یه آقایی بود اون خیلی گشت و گفت قلب بچه ات خوب میزنه .از اول هم بوده اونا نتونستن تشخیص بدن .تو هم یه سونوی خوب برو.میگن بچه که نخواد بیفته با هیچی نمی افته نگران نباش انشالله هر چی خیره برات پیش بیاد
2738
سلام عزیزم.خوبی .منم ماه پیش سقط کردم.منتها با لک بینی و خونریزی شروع شد و رفتم سونو گفت مرده و بعدش کورتاز کردم.تو هم حتما عزیزم برو دکتر تا زودتر متوجه بشی.عزیزم اگه میدونی بیفایده اس نزار بمونه .خدایی نکرده واسه بدنت مضره.توکلت به خدا باشه.
سلام مریم جون. من 2تا پوچ داشتم که یکیش خودش افتاد و اون یکی رو چون پروژسترون استفاده کرده بودم با شیاف انداختم. بلکه ایشالله سونو اشتباه کرده باشه ولی اگه پوچ باشه به نظر من با یه پیاده روی سنگین و مصرف داروهای گیاهی مثل گل گاو زبون و تخم گشنیز میاد