2733
2739
عزیزان من یه دختر کوچولوی 17 ماهه دارم و از 3 ماهگی دخترم با کیست مویی درگیرممممممم تو این مدت 2 بار عمل کردم و 8 بار ابسه کرده همش انتی بیوتیک خوردم همششششششش الان دیگه نمیدونم افسرده ام چمه اما خستم واقعا خسته خیلی به مرگ فکر میکنم هنوز دارم انتی بیوتیک میخورم و احتمالا تو هفته اینده یا شاید بعدتر باز جراحی دارم کم اوردم اگه شما هم سابقه جنگیدن با یه بیماری سختو طولانی رو دارین بیاین کمک بهتون احتیاج دارممممممم

LilySlim Weight loss tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نیلوفر جون امیدوارم زود خوب بشی .عزیزم روحیه داشته باش مردم دور از جون سرطان دارن با روحیه خوب میشن.
میشه بگی حالا این چی هست؟؟؟
یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2740
عزیزم توکل کن به خدا نماز بخون آروم میشی به بچه ات فکر کن اون گناه داره
مثبت فکر کن درواقع مریضی ات زیاد طولانی نیست در برابر بعضی بیماریهای لا علاج وحشتناک
مادر که میشوی انگار مادر تمام بچه های عالمی دلت برای همشان می تپد
من فکر میکنم تنها چیزی که داره به مریضیت دامن میزنه .فکر خراب و در هم پیچیده اته.احساس میکنم خیلی منفی به همه چی نگاه میکنی.سعی کن به چیزای خوب و مثبت فکر کنی.کتاب راز و تفکر مثبت رو بخون خیلی بهت کمک میکنه عزیزم .نماز بخون و ذکر بگو .اگه فکرت درست بشه مطمئن باش مریضیت زودتر از اونی که تصور بکنی از بین میره .این تجربه شخصی منه.یه نذر بده .مثلا در حد وسع مالیت به فقیر کمک کن .این جور کارها سبکت میکنه .به دختر کوچولوت فکر کن و بیشتر باهاش باش.وبلاگتو خوندم. سعی کن اروم باشی عزیزم .توکل به خدا
نسیم جان عزیزم باور کن خیلی تلاش کردم نمیدونم در مورده این بیماری چیزی میدونی یا نه خیلی دردناکه و داروهایه زیاد بدنمو داغون کرده کتاب رازم خوندم نزرم کردم .........راست میگی دیدم منفی شده خیلی زیاددددددد واسه همین دست به دامن کسایی شدم که پیروز شدن در برابر بیماریهاشون حالا هر بیماری مهم پیروزیشونههههه کاش یکی بیاد

LilySlim Weight loss tickers
2706