2737
2734
عنوان

کیا جدیدا ب قشم سفر کردن؟؟؟

151 بازدید | 13 پست

من تا حالا نرفتم قشم و قصدنیم دارم برای اسفند برمماه قشم،البته قصدم بیشتر خرید،البته نه برای بیرون برای خودم،شنیدم امسال قیمتها خیلی رفته بالا و ب صرفه نیست،اگه شما تازگی ها رفتید میشه کمکم کنید،از شمال میرم وکلی هم بایدهزینه کنم

همه دنیا بخواد تو بگی نه ............. نخواد تو بگی آره تموم!!!!!!

من نکردم

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم بگن اصلا بنجل پوش نیستم وخیلی سخت سلیقم،اصلا تو قشم میشه چیز لاکچری و. اس پیدا کرد،اخه شمال خیلی خیلی لباس گرون و ادم زورش میاد پول بده واقعا قیمتها ب کارها نمیخوره

2742

دختر حساس شما خودتون مال قشمید؟؟؟واقعا قیمتها خوب هنوز؟؟من پارسال دوستم رفته بودبود چیزایی ک گرفته بود قیمتهاش یک سوم اینجا بود

2740

عزیزم فامیلم هر ماه یه بار میره چون نزدیک قشمه اما الان دیگه چیزای جالبی پیدا نمیکنه برای خرید ،همه چیزا بنجل شدن ، اگه داری هزینه میکنی و هتل و ،،،،، بنظرم یکم بیشتر پول خرج کن برو همون خیابون استقلال توی استانبول ، هتل ارزون هم اون سمت ها هست ، هم خیالت راحته بابت وسیله هایی که میخری هم یه فرهنگ جدید میبینی