2733
2739
از وقتی بچه دار شدم نرفتم دیگه سر کار.......... الان دخترم 18 ماهشه... شب عیدی دلم می خواد برم خرید و هزار تا کار کنم نمی تونم.... شوهرم خسیس نیست ها ولی امشب برد منو خرید ... تو هر مغازه ای می رفتیم غر زد.. دیوونم کرد. از اونور می گه بیا پول بدم برو خرید از این ور خرید می کردم غر می زد.... یه عروسی دعوتیم یه پیراهن خریدم 80 هزار تومن و یه کیف خریدم 30 تومن می خواستم کفش بخر م جرات نکردم بگم دیگه... وضع مالی اش هم بد نیست ولی غر می زنه

وقتی که بچه نداشتیم و می رفتم سر کار می رفتم خرید می کردم اصلا نمی فهمید حالا الان ببینید به چه وضعی افتادم گریهههههههههههههه
با اجازه
دوستای عزیزم پویا تو یه مسابقه شرکت کرده ممنون میشم بهش رای بدید. مهلت رای گیری تا فردا شب هست
در ضمن اول باید عضو بشید تا بتونید رای بدیhttp://atlastehran.com/forums/showthread.php?tid=360لطفا معرف هم مامان پویا جون معرفی کنید
ممنون
معرف {مامان پویا جون }

http://atlastehran.com/forums/index.php

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انا جون خوب پس انداز نداری برای خودت؟؟

حالا که سره کار نمیری از همسرت بخواه بهت ماهیانه یه پولی بده که وقتی اینوری میشه یه تیکه شو خودت بتونی بخری

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2728
دخترم خیلی شیطونه ماشالا خیلی خرابکار و نق بزنه ... مامانم نمی تونه نگهش داره... از طرفی هم خیلی من ضعیف و بی بنیه ام با کار بچه و خونه چجوری برم سر کار دوباره یعنی می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازم میتوین بری سره کار . بزار دخترت 2 سالش بشه بزارش مهد کودک خودت برو سره کار
رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
پول مهدکودکم از همسرت بگیررر حقوق خودتو برای خودت پس انداز کن
2738
سنگ صبور جان والا یه پولی تو بانک دارم سودش می شه ماهیانه 120 تومن اینا ... به هیچجام نمی رسه.... بهم می گه هر ماه شماره کارتتو بده پول بریزم تو کارتت... این ماه گفتم می خوام برم بازار یه روز پول بریز... حالا امشب مثلا منو برده بود خرید.... اصلا هم حوصله خرید نداره... خوب غر می زنه اعصاب منم می ریزه به هم... بعدش هم هی می گه وای چه گرونیه... من کارمو ول کنم لباس زنونه فروشی بزنم این زنا هی می یان می خرن پولدار می شن خوب به آدم بر می خوره دیگه
فعلا بجه خیلی بهت نیاز داره
بزرگتر شد برو سرکار
دخمل من 10 ماهشه خیلی بهم احتیاج داره
اصن دلم نمیاد برم سرکار
اما به شوهرم گفتم ماهیانه یه چیزی بهم بده
شرم میکنم که وزن سیری ام را با ترازوی کودک گرسنه کنار پیاده رو بکشم . . . !
آنا جون کلا خیلی اوضاع اقتصادی همه ریخته بهم
نه اینکه الان شاغل نباشی اینا رو میگه
اگه هم شاغل بودی به یه نوع دیگه عنوان میکرداحتمالا
من الان باردارم یه پسر 4ساله دارم شاغل هم هستم ولی خیلی برا خریدهام احتیاط میکنم همسری خیلی دست به جیب بود چند وقت هس حس میکنم در مورد مخارج و اینا تغییر کرده فک کن ما کارمندا حقوقمون که زیاد نمیشه
ولی یه سر برو سوپری از اول سال تاحالا چقد همه چی گرون شده
اهمیت نده نزار چیزای این مدلی آرامش زندگیتو بهم بزنه
باهاش حرف بزن
و حرف دلتو بهش بگو
   آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
در آمد ثابتمون ماهی 2 ملیونه که 800 هزار تومن هم می دیم کرایه خونه... با پولش کار می کنه... به حرف منم که گوش نمی ده 5 ساله عروسی کردیم هی می گم خونه بخر سوت می زنه....وضعش بد نیست

مثلا می ره داروخونه برای بچه 100 تومن خرید می کنه عین خیالش نمی شه بعد من اگه بگم فلان چیزم برای من بگیر می یاره با یه حالتی می گه شد 6000تومن
پس معلومه حسیس نیس
این ماه که هیچ از ماه های بعد بزار برات پول بریزه
با پول خودت پس انداز کن تا یه وقت که مراسمی چیزی بود بتونی راحت خرید کنی
شرم میکنم که وزن سیری ام را با ترازوی کودک گرسنه کنار پیاده رو بکشم . . . !
در مورد خرید هم به خدا منم همسری غرمی زنه ودقیقا همین جمله را شنیدم ههههههههه که برم لباس زنونه بزنم و اینا من فقط میخندم و میگم آره فکر خوبیه اهمیت نده
حوصله بازار و خرید ندارنخباین جوری بزرگ شدن یا تیپ شخصیتشون هس من که الانبعد از8سال زندگی فهمیدم برا خرید دلنشین باید تنهابرم یا اگه باهم میریم دیگه اخلاقش دستمه زیاد خسته بشه غر میزنه ایشاا... دخترت بزرگتر شد بری سرکار نه تنها برا مادیات که برا روحیه و احساس استقلال خودت هر چند بعد هم سخته با بچه کوچیک منم تا 2سالگی پسرم خونه بودم دوباره مشغول شدم
   آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2706