2737
2739
عنوان

درمان لکه بینی پیدا شد خانما.

625 بازدید | 4 پست

من چندساله همه روشی امتحان کردم نتیجه نداد

از داروخانه پودر قرص کمر بخرید.

یک ق چایخوری با همان میزان عسل و کمی آب مخلوط کردم و یکماهه شبا میخورم .بدون عسلم میشه .

قرص کمر به کمر هم میمالن و خوردنش اثرش عالیه.

ضمنا من از دو ماه قبلش قرص ویتاگنوس میخورم . هرشب یکی ، منهای ۷ روز پریودی.

ویتاگنوس هم کمک کننده هست ولی مستقیم لکه و خونریزی رو قط نمیکنه باید سه چهار ماه استفاده شه گاهی وقتی تنظیم کنه خوریزی ام قط میشه. ولی من از زمانی قرص کمر رو به درمان اضافه کردم وقعا لکه رفت . خدایا ممنون.

البته تاثیر قانون جذب در قرآن استاد عباس منش رو هم در نت گوش بدین . قانون جذب و سایت استاد منش مطابق حرفهای قرآانه و مطابق گفته های افرادی که مدت کوتاهی اون دنیا رو در مرگ تجربه کردن و برگشتن. خلاصه کلی تاثیر گذاره در تماااام راه حل هاتون حتا بهبود عالی روابط با همسر و مالی و آرامش و هرچی.

راستی ویتاگنوس رو ناشتا بخورید یا معده خالی بهتره.

نکته مهم سرساعت ، موبایل کوک کنید من چون صبا یادم میرفت شبا ساعت ٨ . نیم ساعت قبل شام میخورم . قطرش بهتره ولی من قرص رو اکی ترم.

بچه ها این روش مخصوصا قرص کمر خوردنش عالیه.

اگه رو شما جواب داد که میده منم دعا کنید.

اگه یک در هزار نداد که باز میده به رحمت خدا امیدوار باشید بزودی یه راهی پیدا میشه.

صمنا کلم بروکلی خوردنش هم برای کیست تخمدان و بارداری سیار مجربه .

البته خونریی شما به دلیل زخم دهانه ممکنه باشه که من داشتم با تزریق عسل طبیعی ۱۴ شب خوب . زخم من عمیق و بزرگ بود.

بار اول عسلم  کاملا طبیعی نبود خوب نشد.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم آشنایی و اعتقاد من به قانون جذب در قرآن راهی برای درمان من محیا کرد.

البته اصلن اصلن تاکیدی رو اون استاد نیست که جنبه تبلیغی نباشه گرچه من هیچ هزینه ای ندادم تا حالا برای آسنایی با قانون جذب و شکرگذاری

من اول با کتاب راز و بعد معجزه شکرگذاری خانم راندا برن آشنا شدم . کتاب صوتیشم تو نت رایگان هست.

مهم ایمان واقعی به خداست حالا از هر راهی .

وقتی اون پشت شما باشه که هست شما باید ایمان داشته باشی بهش .

بعد اون تمام بیماریها و سختیها و ... کم کم از بین میره. من مذهبی نیستم و اینا رو درک کردم هنوز کمی . امیدوارم خیلی بیشتر بتونم آگاه بشم و درک کنم.