2733
2739
عنوان

آرایش ابرو

720 بازدید | 10 پست

سلام دوستای عزیز میشه لطف کنید که بگید برای یه آرایش خوب و جالب و طوری که اصلا به چشم نیاد (آخه محجبه ام )ولی تمیز و باکلاس چجوری باید ابروهامو آرایش کنم.از چه لوازم آرایشایی باید استفاده کنم؟؟؟ممنون دوستان.........

خدایا میشه منم مادر شم.الهی رضم به رضائک
از رنگایی استفاده کن که ملایم هستند. مثلا یه کرم بگیر یه پنکیک. کرم پودرت همرنگ پوستت و یا کمی تیره تر باشه و پنکیکت یه کم تم هلویی رنگ داشته باشه و همرنگ پوستت. برای رنگ رژ لبت از رنگای هلویی و نارنجی استفاده کن. برای ابروت سایه آبرو بگیر و با یه قلمو از همون سایه ابرو یه خط باریک بالای خط مژه هات بکش. ریملت هم یه ریمل معمولی باشه کافیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهناز جون ممون ولی من فقط آرایش ابرو میخوام که مداد استفاده کنم سایه ابرو استفاده کنم جی باشه بهتره؟؟از چه جور کانسیلری استفاده کنم نمیخوام خشک باشه....
خدایا میشه منم مادر شم.الهی رضم به رضائک
2742
کانسیلر من نمیزنم. اصلا خوشم نمیاد. از همون موس استفاده میکنم. سایه ابرو هم مارکای مختلفی هست. من که خودم مودا خریدم. خودش قلمو هم داره. فقط روشنترین رنگش رو بگیر چون بازم تیره است
2738

عزیزم من که در نهایت میکرو کردم ابروهام خیلی خالی بود هر روز مجبور بودم با مداد و ژل درستش کنم
الان خیلی راضیم صورتم همش مرتب خیلی هم طبیعی و ظریف تر از مدادیه که خودم میکشیدم
من پیش خانم مریم حمزه ای رفتم , جدا از کار حرفه ای ک انجام میدن برخورد پرسنل سالنشون ، امکانات سالن همه چی عالی بود. من با رضایت کامل از سالن خارج شدم

https://maryamhamzei.com/ 

این آدرس سایتشون داخلش همه اطلاعات مربوط به شعبه ها (آدرس , شماره تماس , نمونه کارای پیگمنترای هر شعبه , هزینه خدمات و....) موجود

اینم پیج اینستاگرامشون