2737
2739
عنوان

از شکم گنده ام خجالت میکشم.

12670 بازدید | 36 پست
سلام من هفته 29 هستم و امروز اومدم سرکار. همه همکارای مرد یه جوری به شکمم نگاه می کنند. که دارم میمیرم از خجالت. انگار تا حالا زن باردار ندیدند. شکمم خیلی تیز و جلو اوموده هست. با اینکه مانتوم خیلی خیلی گشاده ولی شکمم مثه توپ اومده جلو. چادری هم که نیستم اگه الان چادر بپوشم خیلی ضایع است. چکار کنم؟
یکی دو روز نگاه میکنن بعد براشون عادی میشه
اصلا فکرتو به این چیزا مشغول نکن
منم دست کمی از شما ندارم
البته من دهفته 14 هستم
سعی کن زیاد بلند نشی سرجات بشین تا کمتر اذیت فکری بشی
خدایا ...مارا ببخش بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچکدام خانه تو نبود!
چرا ضایع باشه عزیزم ... خیلی ها در زمان حاملگی چادر می پوشن . من فکر می کنم بهترین راه دیده نشدن شکمت همون چادر هست چون می تونی از بالاتر از شکمت کمی جلوتر بگیریش تا شکمت که جلو اومده دیده نشه .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ریحون جون من تا هفته 34 ( آخرین هفته سال 89) رفتم سر کار....البته من شکمم خیلی بزرگ نبود اون موقع. الان که تو هفته 36 هستم خیلی بزرگ شده.... اما همون موقع هم تو خیابون همه یه طوری بهم نگاه می کردن یا بعضی مردا تیکه هم می نداختن...واقعاً خجالت می کشیدم.

این 2.3 هفته آخر و دیگه همسرم نمی زاره برم سر کار. خودم هم خجالت می کشیدم برم. تو هم اگه می تونی وسطاش هی مرخصی بگیر. مثلاً در هفته 2.3 روز برو سر کار
2728
2740
البته اینو هم بگم که اون آقایون عمدا نگاه نمی کنن بلکه ناخداگاه چشمون می افته ... فکر نمی کنم قصد بدی داشته باشن ... البته ممکنه یکی دو نفری پیدا بشن که مریضن اما همه شون اینطور نیستن
مرسی از نظراتتون بچه ها. آخه چادر دوست ندارم بپوشم.یه جوریه . من قبل از بارداری خیلی لاغر بودم الان خیلی تابللو شدم . شایدم بعد از چند روز هم برای من هم برای همکارام عادی بشه.
عزیزم خجالت نداره که. لذت ببر از این حالت بدنت. بعداً دلت براش تنگ می شه. به نظر من یکی از زیباترین صحنه ها دیدن فیزیک یک خانوم باردار هست. پس سعی کن این افکار منفی رو از خودت دور کنی.

تا دنیا بوده تمام زنها حامله شدن و شکمشون بزرگ شده و ...

این روال دنیاست و چیز غیرعادی نیست. فقط برای شما تازگی داره. به نظر من بیشتر تو ذهن خودت اینطوری فکر می کنی و شاید اون بنده خداها اصلاً ناجور نگاه نمی کنن.
فروش شیرینی های تزئین شده با تم دلخواه شما، 09353064260 - نمونه کار در http://aramcookies.blogfa.com
منم مثل خانم مونی نمی فهمم دلیل خجالت چیه؟ کار بدی کرده اید؟ گناهی ؟ جرمی ؟ اشتباهی؟
چیزی زیبا تر و محترم تر از یه خانم باردار هم وجود داره؟ شما داری یه موجود معصوم رو در بدنت می پروری
زن بودن و باردار شدن کجاش خجالت داره؟
اتفاقا سر بلند باش و به زن بودنت افتخار کن
من وقتی در شرایط شما بودم کلی خودمو با اون شکم دوست داشتم
تازه اصلا به کسی مربوط نیست این موضوع
سر افکندگی نداره
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
در بیاد چشمشون. راحت باش عزیزم من که تا هفته 36 هم رفتم سر کار و با اینکه چادری هستم برای راحتی تو محل کار چادرم رو برمیداشتم و راحت با همه برخورد میکردم. خجالت از اون چیزی که تو شلوارشون دارن بکشن هههههههههههه
2706