2737
2739
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249949 بازدید | 902 پست
دوباره سلام منم شوشوم مشکل داره اسپرمش خیلی کم 6000000 تا و تحرکشم پایینه دکترمون فقط یه ماه براش آمپول پرگنیل 5000 تجویز کرد و بعدش گفت راهی جز IVF نداریم خیلی غصه می خورم آخه شوشوم بد اخلاق شده به جایی اینکه اون منو آروم کنه بدتر ناراحتم میکنه میدونم دست خودش نیست بچه ها تورو خدا کمکم کنید دارم داغون میشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
خانمای عزیز یعنی شماها که شوهراتون مشکل داشتن خودتون دیگه موردی نداشتین.آخه من خودم pcoبودم و معالجه شد اما شوهرم چون بچه دوست نداره با من همکاری نمیکنه اما دکترم گفت طبق روال شوهرم باید از اسپرم بده که نمیتونم قانع کنمش.حالا به نظر شما منکه مشکل خودمو میدونم چکار باید بکنم؟
لالا جون مشکلت برطرف شده؟دکتر گفته؟برو دکتر یه چکاب کامل بهت میده عزیزم
ثنا جون عزیزم دقیقا بگو مشکل شوشوت چیه؟
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
2740
خانم های عزیزی که در ختم دهه فاطمیه و تولد حضرت زهرا شرکت کردن و حاجت روا شدن برای محکم تر شدن این عهد بیاید روز تولد حضرت علی بعد از اذان ظهر و بین نماز ظهر و عصر 110 بار به نام نامی حضرت علی سوره قدر که در شان ایشان نازل شده رو بخونیم ..
حاضریت بسم اله
این هم آدرس
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=4675&ChatDate=3-4-1389
برای بغل کردنت لحظه شماری میکنم فرشته ی مامان
سلام به همگی من هم میخوام تجربه خودم رو بگم منم شوشوم آزواسپرم هست کاملا صفر رفتیم دکتر و فهمیدیم هورمونی الان شوشم9 ماهه دارو مصرف میکنه اخر این ماه هم میخواد آز بده الان یک عالمه استرس داریم واسمون دعا کنید.
2706