2737
2739
عنوان

بیاید دلداریم بدید....

123 بازدید | 23 پست

من برای خرید خونه تمام طلا هام رو دادم.و شاغلم کل حقوقمم رو این چند سال آوردم تو خونه.الان که خونه میخواد سند بشه میگم سه دانگ به اسمم بزن حقمه.میگه من نمیزنم اگه اینکار رو کنم باید بری.طلاق بگیری.منم با وجود بچه طاقت جداشدن رو ندلرم.اینی که داروندارمم رو بهش دادم از رو سادگیم نبوده.قصد زندگی و پیشرفت داشتم.الان فقط میخوام دلداریم بدید چطور خودم رو آروم کنم و بیخیال بشم.ظاهرا به هیچ وجه به اسمم نمیزنه.حوصله و اعصاب دادگاه و طلاق ندارم

خدایا به فرشتگانت بسپار در لحظه لحظه نیایش خویش“دوستان مرا از یاد نبرند . . .”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وا اینقدر ریلکس گفت طلاق؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

میگه چون پافشاری میکنی.من برای این بهش میگم چون میدونم به اسمم نمیزنه.به جز این مشکل.مشکل دیگه ای باهاش ندارم.نمیدونم چرا لج کرده

2740
میگه چون پافشاری میکنی.من برای این بهش میگم چون میدونم به اسمم نمیزنه.به جز این مشکل.مشکل دیگه ای با ...

خدا به همه مردا عقل بده شعور بده مال بده 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
اگه نداد هم اشكالي نداره فقط اينو بدون مردت معرفت و لياقت نداره با ارامش زندگيتو ادامه بده فقط در ...

درستش همینه پول جمع کن و بهش نگو یه خونه نقلی برا خودت بخر

به خدا جواب من این نیست چقدر با نداریهاش یاختم.همه چیز رو از خودم دریغ کردم.خیلی حالم بده.اینم جواب  خوبیهام.

2706