2733
2739
عنوان

ماشین ظرفشویی

2024 بازدید | 29 پست
سلام ماشین ظرفشویی ماتوشهری که هستیم نمایندگی یا نصاب نداره قراره شوشوخودش نصب کنه هیچ اطلاعاتی درمورد نصب وچیزهایی مثل پودر قرص جلادهنده داریم میشه کمکمون کنید
نگار جون من قرص و براق کننده مارک sunاستفاده می‌کنم و خیلی‌ راضیم ، البته این قرصها که چندین کاران ، به غیر از قرص مایع هم داره که توی مایع بیشتر از وایتکس استفاده شده و من شخصاً وقتی‌ غذاهای مرغی یا ماهی‌ داشته باشیم از مایع استفاده می‌کنم که بوی غذارا کامل از بین ببره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چرا عزیزم مارک finish تو ایران هست من خودم استفاده می کنم تازه ایرانی پوش هم بد نیست ولی بهتر از همه اونا قرص سه کاره calgonit بخر البته کمی گرونه ولی ارزش داره
چون می گذرد غمی نیست .......................

عزیزم مارک قرص یا پودری که استفاده می کنی خیلی مهمه.از ایرانی ها مثل پوش و...اصلا استفاده نکن.مارک finish

هم تغلبیش تو بازار زیاده.من ظرفشوئی بوش دارم .موقع نصب بهم تاکید کردند از هر مارکی استفاده نکنم.من اگه گیرم

بیاد prill می گیرم وگرنه finish calgonit هم خیلی خوبه.اکثرا هم قرصشو استفاده می کنم.
2740
همسر من خودش ماشین ظرف شویی رو نصب کرد اول خودشون گفتند نصب میکنیم اومدند دیدند از ظرف شویی خیلی فاصله داره گفتند پول میگیریم و چون خیلی گرون گفتند همسرم خودش نصب کرد
2706