2733
2739
عنوان

دلم هوای حرمامام رضا را کرده .

2095 بازدید | 119 پست
اخ دلم میخواد الان میتونستم میرفتم حرم امام رضا کنار پنجره فولاد مینشستم . مشبک های پنجره رو محکم میگرفتم و بعد های های گریه میکردم . تمام درد دلم را به امام رضا میگفتم . اینقده مینشستم و گریه میکردم تا بتونم دوباره خود واقعیمو پیدا کنم .
زندگی داره به ما لبخنــــــــــــــــــــــــــــــــد میزنه

Lilypie Maternity tickers

من مسجد گوهر شاد رو خیییییییییلی دوست دارم و صحن اصلی رو اسمش رو نمیدونم خییییییییلی حس قشنگی داره اونجا نشستن
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الو . . .
سلام ، منزل خداست ؟
این منم ، مزاحمی که آشناست ،
هزار دفعه این شماره را ، دلم گرفته است
ولی هنوز پشت خط ، در انتظار یک صداست
شما که گفته اید پاسخ سلام واجب است
به ما که می رسد ، حساب بنده هایتان جداست ؟
...
خرابی از دل من است یا که عیب سیم هاست ؟
الو ، چرا صدایتان نمی رسد ، کمی بلند تر
...
اگر اجازه می دهی ، برایت درد دل کنم
شنیده ام که گریه بر تمام دردها شفاست
دل مرا بخوان به سوی خود ، که لحظه ای سبک شوم
پناهگاه این دل شکسته خانه ی شماست
الو، مرا ببخش ، باز هم مزاحمت شدم
دوباره زنگ می زنم
دوباره...تا خدا خداست!

2728
ما اتفاقا عید برامون بهترین رمانه ولی همسرم راضی نیست عید بریم !میگه خیلی خسته میشیم شلوغه!

حق هم داره

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ان شالله به زودی بری.
ماهم خیلی وقت بود میخواستیم و هی نمیشد.حتی دوبار بلیط هم گرفتیم و مجبور شدیم کنسل کنیم.اما اگر خدا بخواد فردا عصر قراره بریم.دعا کنید دوباره منتفی نشه.
التماس دعا
2740
تمام سالو کار کردم که امسال عید برم پابوس آقا ولی با دیدن قیمت بلیط هواپیما کلا هرچی خیال و نقشه داشتم نقش بر آب شد
تو رو خدا هرکی رفت خیلی یادمون کنه که محتاجیم
اجازه ...! اشک سه حرف ندارد ...، اشک خیلی حرف دارد!!!!
ازاده جون التماس دعا . تو حرم امام رضا که رسیدی از طرف منم یه سلام بده و بگو محبوب شب خیلی محتاجته . یه گوشه چشمی به منم داشته باشه .

hanagoli چرا با قطار نمیری؟؟؟؟
محبوب شب شما وبلاگ نداری به نام محبوبه شب؟
2706