2737
2739
عنوان

یه سوال در مورد سزارین دارم ؟

1274 بازدید | 10 پست
این درسته که میگن تو بیمارستانهای دولتی هم دیگه سزارین نمیکنن و اگه فقط شرایط اضطراری باشه این کار رو انجام میدن و دست خودم آدم نیست انتخابشون ؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
این مطلبی که میگید درسته من خودم برای ویارم چند تا بیمارستان دولتی بستری بودم و به چشم خودمزجر کشیدنه زنارو رو می دیدم.

دور از جون تا لحظه مرگ باید درد بکشی اگه دیگه هیچ راهی نباشه بعد از کلی زجر سزارین می کنند در غیر اینصورت با هر بدبختی که شده باید طبیعی زایمان کنی
سلام اتفاقا بد فکری نیست چون امار سزارین الکی تو کشور ما رفته بالا البته اگه یکی واقعا نتونه و مشکل داشته باشه باید سزارین کنه اما نه اینکه بی خودی و از ترس سزارین بشی این درست نیست
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
انمی شهرستانا اینجوریه.دوستم هفته پیش زایمان کرد .از صبح تا شب درد کشید شب عملش کردن.بچه اش هم درشت بود800 /3 بود.
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!
درست شنیدی خانمی.چند سالی میشه که این قانون داره اجرا میشه و از شروع سال 90 هم بیمارستان میلاد هیچ گونه سزارینی انجام نمی ده حتی برای بچه دوم.
عطرهای گرون قیمت رو بی خیال.آدم باید بوی اعتماد بده
2738
اول با دکترت هماهنگ کن بعد دیگه مشکلی نیست دکتر نامه میده که باید سزارین بشی
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
عزیزم به نظر من الکی سزارین نکن باور کن اونقدرها هم که میگن طبیعی وحشتناک نیست گلم بازم خودت میدونی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم من خودم بیمارستان الغدیر که دولتیه سال 87 به راحتی سزارین کردم.... البته من مشکلی که داشتم بچه تا آخرین لحظه بر نگشت.....ولی همراه من زائوهای دیگه هم بودن که بدون هیچ مشکلی خودشون سزارین رو انتخاب کرده بودن....

حالا اینی که شما میگید شاید از امسال عملی بشه