2733
2734

سلام خوبین؟

از دکتر نظر زاده چجوری میتونم وقت بگیرم . مطب نوشته صبح سه شنبه هست ولی جواب نمیدن. چه روزهایی هستن و میشه نوبت گرفت؟

هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.

[QUOTE=80292501]سلام ۴ سال پیش که من میرفتم فک کنم تلفنی میگفت چه روزی بیام وقتی هم میرفتم خیلی طول میکشید تا نوبتم ...

خیلی ممنون عزیزم. پس همون ساعتهایی که مطب هستن زنگ بزنیم وقت میدن؟

هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من تا ماه شش رفتم پیشش از بس دکتر عوض کردم بلا به سرم اومد ولی دکتر خیلی خوبیه من خالم و زنداییم و ک ...

خیلی ممنون گلم. متوجه نشدم چه مشکلی براتون پیش اومده. انشالله که الان خوب باشید. الان زنگ زدم برداشت منشیش بهم وقت داد.

من پیش بهترین دکتر ها رفتم مثل ماندانا کلالی نیلوفر نظر زاده منصوره غفرانی و .... ولی دقیقا ی هفته مونده به زایمان پیش یکی دیگه زایمان کردم طبیعی ولی داغونم کرد .... خلاصه گذشت کلی عذاب کشیدم. ان شاالله شما به سلامت زایمان کنی

2740