2737
2734
عنوان

یا ضامن......حسینِِِِِِِِِِِِِِیه دل

| مشاهده متن کامل بحث + 23427 بازدید | 998 پست
آقا جون سلام منو به جدتون حسین(ع) برسون کاش منم میتونستم برای اربعین جز زوارشون باشم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا امام رضا علیه السلام ! آقا جان درست است ما جامانده های کربلای امام حسینیم اما ... خدا رو شکر مشهد الرضای شما را داریم آقا جان ! جانم به فدایت یا مولا جان !
غسل من اشک چشامه یا ابا عبدالله * کفن من پیرهن سیامه یا اباعبدالله
2731
السلام علیک یا علی بن موسی الرضا آقا جان پارسال همچین موقع حاجت داشتم بهم فرزند بدی و پنج سال بود که نیومده بودم مشهد یکباره معجزه اول شد و من دعوت شدم شب شهادت شما مشهد ایوان طلا باشم 20 روز بعد از اومدن از مشهد بازهم معجزه شد و من باردار شدم . الان دخترم دو ماهش هست و اون را از امام رضا امام مهربانی ها دارم حالا آقاجان یا امام رضا میشه امسال هم زائرت بشم با هدیه ای که بهم دادی با دخترم بیا ایوان طلا بیا توی صحن و سرات
سلام آقاجون .... همه با پای پیاده دارن میان حرمت .... مارو هم با پای دل بطلب آقاجون تشنه نگاهتم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

یا امامممم رضا تو رو به جواد الاعمه قسمت میدم ضامنم شو پیش خدا که معجزشو برام  اینسری نگه دار و سال دیگه با بچه سالم و صالحم بیام به پابوست 

یا امام رضا دامن همه زنان عالم رو بواسطه فضل و‌کرمت نزد خدا سبز کن و واسطه حق شو که بچم اینسری بچسبه به منو برام بمونه 

یا امام رضا یا امام مهربونی میدونم صدامو میشنوی یا امام رضا بچمو برام حفظ کن

یا امام رضا امیدمو نا امید نکن

خدایا معجزه ات  رابرایم کامل کن
2740