2737
2734
میشه یه سوپ یادم بدین واسش بپزم اصلا بلد نیستم ماهپیش بهش حریره میدادم همش را برمیگردوند چیا بهش بدم تو را خدا بگید هیچی بلد نیستم ممنون
دکتر پسر من گفت اولین بار سوپشو با ماهیچه گوسفندی....هویج .سییب زمینی......برنج.......بپز...عدسم میشه بهش اضافه کرد....
میگن لبخند ربطی به مرگ نداره...ولی تو بخند تا من برات بمیرم .
عزیزم حریره بادوم بخاطر چربی بادوم واسه بچه اولش سنگینه اما اگر میگی اصلا نمیخوره با سرلاک برنج وشیر شروع کن و بعد که به اون عادت کرد خیلی خیلی کم سوپ مرغ رو بهش بده هرچقدر خواست و هر وقت خواست اصلا اجباری در کار نباشه

میتونی واسه اینکه کارت راحت تر باشه فیله سینه مرغ رو بگیری چون دیگه تیکه شده و آماده است و بعد یه تیکه به اندازه چوب کبریتش رو بندازی توی آب جوس با کمی برنج و یه سیب زمینی کوچولو و یه پیاز کوچولو بذار بپزه و بعد با چرخ گوشت باهم قاطیشون کن و بهش بده سعی کن ظهر بهش بدی نه شب تا رو دلش نمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشت بذار به اندازه یه گردو با یک چهارم پیاز کوچولو و نصف هویج با یه کم سیب زمینی و یه قاشق برنج این میشه اولین سوپ نی نی که موادش حساسیت زا نیستن به جای گوشت میتونی مرغ هم بذاری راستی اگه گوشت گوسفند بذاری بهتر از گوساله اس مخصوصا ماهیچه چون گوشت گوساله طبعش سرده ممکنه نی نیت اذیت بشه
2731
ماهیچه+برنج 2ق+ هویج
ماهیچه+برنج+سیب زمینی+چند تا قلم
برنج+ شوید تازه بخارپز+گوشت چرخکرده تازه( درآخر توی آب قلم بریز نرم بشه بخوره)
گوشت مرغ + هویج+جو+ عدس+ آب قلم
مایچه+شوید و جعفری تازه بخارپز+جو+ عدس
یه کم که بزرگار شد انواعشو عوض کن دیگه یه روز نخود یه کم بریز. یه روز لوبیا. یه روز ماش. گوجه هم گاهی بریز. باید خودتم ابتکار به خرج بدب . ببینی نینیت کدومو بیشتر دوست داره. همیشه ماهیچه بره و تازه بریز
پشت کارت بهداشتش نوشته علاوه بر اون دکتر من یه کتاب بهم داده به نام تغذیه شیر خواران از 6 ماهگی تا 12 ماهگی توی اون توضیح کامل داده کل غذای بچه رو اگه خواستی تهیه کن مال انجمن ترویج تغذیه با شیر مادر هست
به جایی رسیده ایم که تاثیر جمله"این مکان مجهز به دوربین مدار بسته می باشد"از تاثیر"عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید"بیشتر است
2740