2737
2739
خوب دوست جونا این هم از تاپیک جدید. سعی کنیم همین جا دور هم باشیم. کم کم اطلاعات و عکس نی نی ها رو هم باید اضافه کنیم.
نام............. تاریخ زایمان............. نوع زایمان....جنس.......وزن....قد........اسم نی نی............... عکس نی نی

لبخند........16 آذر 91...........طبیعی........دختر........3500..........50.......وندا........oeq3r2ogawgyzgrml1ek.jpg

خانومی ....30آبان 91 ......... سزارین ........دختر....... 3کیلو ...... 48........فاطمه حسنا........sj0u72wn3t05z70ndm9.jpg

فاطمه.....27 آبان 91.........سزارین......پسر...........3 کیلو.....50.........محمد امین...7rm9rlukgns1yr8n51vh.jpg

رویا...........18آذر 91............طبیعی.......دختر..........3100......... 48........ فاطمه...........twd2q1mb9scfgawz5l2a.jpg
اورانوس.......15آذر 91........سزارین..........پسر..............3600.......51............طاها................b6kstlrb0ld2zsr6q1mo.jpg

مرجان......18 ابان 91.........سزارین........پسر..........2800........52............ارتین................wrjozpfzpkjdkukt5f4.jpg

طناز......... 29 آبان........ سزارین ........... دختر......2950........ 48 .... آروشا...............hvsi2gx0j34c7vnx1ucy.jpg

فانوس......5 آذر..........طبیعی................پسر.....3260..........51.....مهدیار...........rdevkqrx5ulvntu1dk9o.jpg

الهه ............. سزارین ............. پسر ................ 3900........... 53 ........... آرتین.......2hlqt6nmfyalbavl8ka.jpg

ترنم ................. سزارین ......... دختر ................ 3200 ......... 48 ......... سما...........qmpe9qbu2v4zgnmrzyxt.jpg

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام منم اومدم
تاپیک جدیدمون هم مبارک
وندا خانم خوشگل چه نازه
اینم عکس دخملک من
آپلود , آپلود عکس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی
بقیه عکساش هم تو وبلاگشه
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
آها مشحصات یادم رفت
خانومی ........ 30آبان 91 ......... سزارین ..............وزن 3کیلو ...... قد 48.......دختر .......فاطمه حسناu8491_1.jpg

دیگه چیزی نمیخواد راستی من قر ار بود 2 اذر نی نیم بیاد که عجله کرد یه 3 ساعت زودتر از آذر اومد ساعت 8:50 شب
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
2740
و اما بگم از غم نامه خودمممممممممممممم
به شدت مریض شدم...غذا تو معدم نمیمونه همش بالا میارم و دلپیچه دارمممممممم
تب و لرز و عرق سرد....و سر گیجه...پسملی هم بی قرار شده...فک کنم به خاطر شیرشه
دیشب سه بار بالا آورد دست آخر آروم دعواش کردم...زل زد تو چشام و بعد چشاشو بست...تا خود صب گریه کردم....
عفونتم شدید شده همش یه مایع زرد از جای بخیم میاد و یه نیم سانتی هم جوش نخورده بازههههههههههه
کلا برام دعا کنین که اوضام بی ریخته بی ریخته
ای کاش ...وقتی خدا در صحرای محشر بگوید چه کردی ؟ یوسف زهرا بگوید منتظر من بود.
2706