2733
2734
عنوان

روانی شدم از دست بچه هام😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 66 پست
نمیخوای بخوابی مزاحم استراحت بقیه نشو اینم قانون خونه ماست😆

عزیزم😂

دخترای من اگه نخوابن نمیزارن کسی بخوابه همه رو بدخواب میکنن

چراغها رو خاموش میکنم میرن زیرپتو یه کم بازی میکنن خسته میشن خوابشون میبره

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
یه دختر ۱۳ ساله دارم یه دخترو پسر ۲ ماهه

عززززیززززم  خدا حفظشون کنه

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی رویاییه؟ اره کمک دستمه خیلی ولی خب اونم درس داره نمیتونه همش کمکم کنه که

خب دخترت تا دوازده سال تک فرزند بوده حتما خیلی دلش میخواسته خواهر یا برادر داشته باشه یه دفعه صاحب دو تا خواهر یا برادر شده،خیلی ذوق کرده ؟

2731

تازه خوابم برده بود یهو پسر کوچیکم شروع کرد گریه کردن یهو حرص کردم نفهمیدم کی هست ..فک کردم نصف شبه داره خواب بد میبینه.کامل که هوشیار شدم دیدم عصره تازه خوابیده بودم😭😭

بلند شدم جفت شون زدم..شوهرمم تکون نخورده همچنان به خوابش ادامه داد..

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
الان که روزه چراغا روشن نیست خونه هم روشنه

پرده ها رو میکشم خونه تاریک میشه فقط جون میده بخوابی 😀

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

دختر اول منم داره سنتور مي زنه دومي هم داد مي زنه و قر مي ده

يعني هلاك يه خواب راحتم😖

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
خب دخترت تا دوازده سال تک فرزند بوده حتما خیلی دلش میخواسته خواهر یا برادر داشته باشه یه دفعه صاحب د ...

خیلی ذوق کرده بود من میخواستم سقط کنم به خاطر اون نگه. داشتم

خوشبختی یعنی هم مامان سه تا بچه باشی هم یه عاشق دیوونه😍 کاربر sogolikhanom1 م ترکوندنم 😥
تازه خوابم برده بود یهو پسر کوچیکم شروع کرد گریه کردن یهو حرص کردم نفهمیدم کی هست ..فک کردم نصف شبه ...

زدی ؟؟ چرا 😔😔😔

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍

عزیزم قانون بذار برای خونتون الانم که نسبتا بزرگ و عاقل شدن بچه هات

من از همون بچگی پسرم،  با وجود بیداری اون چرتمو میزدم تا خستگیم بره... الانم که چهار و نیم سالس بهش میگم من میخام بخابم صدا نشنوما😆 اون طفلکم حالا یا نقاشی میکشه اروم یا تی وی میبینه ...خلاصه به من دیگه کاری نداره

پرده ها رو میکشم خونه تاریک میشه فقط جون میده بخوابی 😀

من اگه پرده هارم بکشم بازم خونه روشنه😐

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
عزیزم این روزها میگذره .خداروشکرکن که بچه داری اونهم دوتا .باهم بازی میکنن خونت گرم وشاده.یذره دیسیپ ...

اگه تابستون بود اره ..الان زمستون هست باید تو خونه بچپیم...

وای عمرمون هم داره میگذره ..اصلا نمی‌فهمم کی شب میشه از خستگی و مشغله زیاد..

زن بودن و مادر بودن یعنی از خود گذشتن و له شدن

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
خیلی ذوق کرده بود من میخواستم سقط کنم به خاطر اون نگه. داشتم

میشه بدونم دلیلت چی بود مشکلات مالی یا عاطفی تو زندگیتون هست؟منم یه پسر ده ساله دارم نمیدونم چکار کنم خیلی مشکلات تو زندگیمون هست پسرمم خیلی تنهاست

پسرا بیشتر انرژی آدمو می گیرن گاهی تعطیلات که خونه هستم و خسته می شم می آم روی مبل توی هال دراز می کشم یک چشم باز یکی بسته حواسم بهشون هست یک چرت هم می زنه آخه نمی شه تنهاشون بذاری یک وقت همدیگر رو توبازی هل می دن خدای نکرده

2706